[ sinisa s @ 22.02.2008. 16:20 ] @
Interesuje me vase misljenje o ovome sajtu. Puno hvala

www.dpstudio.co.yu
[ miljenko2003 @ 22.02.2008. 22:39 ] @
preloader ti je krsh, nije uopste u fazonu ostatka sajta.
inache sajt je odlican,
preloader uradi na ovu foru starog papira sto imash po sajtu
i onaj coveculjak mi se ne svidja kako je nacrtan. da si koristio fazon ko za onu zmiju - to bi bilo pun pogodak :)
vetrenjaca je bash zanimljiva i drvo i tako.
[ Dark_ @ 23.02.2008. 13:10 ] @
Meni se svidja, lepo uradjeno! Jedino sto bih promenijo jeste u ovom zvuku koji se cuje, dva puta kao zcu zcu :D, nisam stigao ni da pogledam lepo sve, iznervirao me bas taj zvuk zcu zcu... ok, moze da se iskljuci ton, ali kad se iskljuci nije to, to!

Znaci moj predlog je da uklonis daj zvuk ... inace dizajn mi se jako svidaj!

Poz...
[ vatri @ 26.02.2008. 12:35 ] @
Nema sta, fino, samo kakve veze imaju zmije, vjetrenjace, leptiri, dvorac livada... Sa webom i web designom nekako me vise podsjeca na prezentaciju nekog crtanog filma ili tako nesto (kao npr ovo http://www.beemovie.com/) , a da ne govorimo o korisnicima koji koriste dial-up.... Inace jako fino i profesionalno uradjeno
[ sinisa s @ 27.02.2008. 07:59 ] @
Pa drugari evo da vam odgovorim. Sto se tice zvukova, u pravu ste oni treba da postoje ali da se utisaju na minimalu. Sto se tice zmije, vetrenjace i leptira hm. Pa ja se nosim mislju da oni nemaju veze sa dizajnom gledano na njih pojedinacno a opet razmisljam da danas sve ima veze sa dizajnom. Mislim sve je dizajn, kutija cigareta, telefon, auto,... crtani film. Cini mi se da u takvom vremenu zivimo. Sto je opet dobro za nas.

Puno pozdrava i hvala na misljenjima.
[ trabl @ 27.02.2008. 21:38 ] @
Evo, SInisa, nadam se da nije kasno...
Meni je jedino zasmetalo sto su ti slova mnogo sitna. I na Meniju ali i na ostatku sajta.

Ostalo zasluzuje stvarno veliku pohvalu.



Respect,
Herr Tane
[ sinisa s @ 28.02.2008. 09:01 ] @
:) nikad nije kasno. Sto se tice slova, u kod sajta je dodat "FLASH RESIZE", tj, sajt se uvek proporcijalno siri na velicinu monitora. Znaci ako ga gledate na monitoru od 15 inca on zauzima celu povrsinu po visini i isto tako i na 17 inca, naravno reaguje i na promenu rezolucije. Zbog ovoga kod nekog su slova normalne velicine a opet kod drugog mogu biti manja. Nisam siguran dali je pametno sto sam dodao ovaj kod ali u prvi mah mi se ucinulo lepo da flash zauzima celu povrsinu monitora kod svakoga, nezavisno od monitora i rezolucije.
[ baranjac @ 14.03.2008. 22:47 ] @
You need a Flash Player / Potreban Vam je Flash plejer - to je sve što sam vidio