[ kiza87 @ 23.02.2008. 00:36 ] @
Imam ovaj tel.tek par dana,pa bih Vas zamolio da mi pomognete.Otkucam text poruke i br.tel.i naravno nakon toga sent,pise mi sending text message i tako stoji skoro minut,cak i duze.Na kraju sve ispadne OK,stigne poruka ali me ubija to cekanje.Mislio sam da mozda ne blokira zbog mem.kartice,ali nije!Probao sam,izvadim nju i isto se desava!Ako neko zna mozda o cemu je rec,neka mi odgovori.Unapred zahvalan
[ Catch 22 @ 23.02.2008. 01:01 ] @
Citat:
kiza87: Imam ovaj tel.tek par dana,pa bih Vas zamolio da mi pomognete....

Još da si napisao koji je to "ovaj telefon" možda bi ti neko i mogao konkretno pomoći (!?!)
Na tako postavljeno pitanje jedini odgovor je da za "ovaj telefon" treba da uradiš "ovako" ("znaš ono za ono")...

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.02.2008. 13:26 ] @
Nije toliko bitno ni koji je telefon, Symbian je :)

Ja sam slicna iskustva imao sa N3250, koja salje poruke po 2 minuta :) Reset uredjaja pomogne, ali se problem postepeno vrati posle nedelju dana koriscenja. Verovatno bi problem bio resen stavljanjem novog firmwarea.
[ Catch 22 @ 23.02.2008. 13:47 ] @
Poznata rešenja za većinu novijih Symbian telefona:
- Postoji utility "Nokia SMS Accelerator" za neke modele (novije), koji može besplatno da se skine sa Nokia sajta.
- Messagging aplikacija primetno brže radi ako nije na memorijskoj kartici...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.02.2008. 14:05 ] @
Ma taj SMS accelerator bi možda i pomogao, ali se telefon pri njegovoj instalaciji zapuca :)
A nije na memorijskoj :)
[ Catch 22 @ 24.02.2008. 23:13 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Ma taj SMS accelerator bi možda i pomogao, ali se telefon pri njegovoj instalaciji zapuca :)

???
Nisam imao nikakav problem sa "zapucavanjem" prilikom instalacije na više telefona (E50, 6120C, N73, N73ME...)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.02.2008. 10:23 ] @
Nije kriva aplikacija, kriv je telefon, koji je za peMziju :)