[ mvujad @ 25.02.2008. 20:10 ] @
Pozdrav.

Imam u poslednje vreme želju da kupim HTC x7500 Advantage.

Međutim nemam nikakvog iskustva sa datim uređajem pa me interesuje zadovoljstvo/nezadovoljstvo korisnika sa ovim uređajem.

1. Interesuje me kako funkcioniše word, excel, power point, internet i puštanje filmova.

2. Da li ima uredan blooetoth prijem tj. da li je dobar u korišćenju sa bloetooth slušalicama.

3. Kako funkcioniše u phone modu. tj da li je dobar prijem signala, kako se čuje i kako vas čuju.

4. Kakve su slike/video slikane u delu kada se koristi kao fotoaparat/kamera.

5. Koliko realno traje baterija.

6. Kakav je kvalitet ekrana i touchscreen opcija.

7. GPS pozicioniranje sa nekim od softwarea.

Hvala na dobronamernim savetima.
[ kevinsugar79 @ 26.02.2008. 14:17 ] @
uredjaj koji toliko kosta , koji je hvaljen na razlicitim stranim reviewima , ne moze da ne valja. na tzv. obicnim HTC uredjajima sve pobrojano odlicno radi- a nece na ovako striktno poslovnom uredjaju koji je sve osim igracke.
za koliko para ga mozes naci?
i meni je vise nego interesantan
[ BioSQUAD @ 26.02.2008. 16:37 ] @
Ako ne ti smeta velicina, tezina i uvek prica preko handsfree-a, kupi ga, neces promasiti!
[ mvujad @ 27.02.2008. 09:07 ] @
U par navrata sam imao ponudu oko 600-650 eur ali me je uvek sprečavalo to što je uređaj malo gabaritniji i što nisam imao iskustva sa istim. Takođe ni cena nije mala (iako skoro duplo povoljnija nego u radnji) pa je i to jedan od razloga zbog kojih još uvek oklevam.

Do sada sam (pored naravno PC-a i windows OS) koristio uređaje sa Symbian OS dok Windows mobile OS okruženje nisam imao pa ne znam njegove mogućnosti i ograničenja.

Hvala na odgovorima.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.02.2008. 12:25 ] @
Ograničenja su manja nego na Symbianu, toliko :)
[ bozidark @ 09.11.2008. 10:56 ] @
koristim ga vec dve godine ....sta reci ...sprava je vrhunska ...