[ blaupunkt @ 28.02.2008. 21:12 ] @
Pozdrav,

Molim Vas ako neko moze da mi pomogne imam Blaupunkt Travelpilot lucca 3.3 sa kartama za istocnu evropu, hteo sam da ubacim neke mape zapadne evrope i ocigledno je uredjaj zakljucan ili tako nesto, posto se ne razumem bas mnogo oko gps uredjaja. Da li postoji program za dekodiranje (reprogramiranje), koji je to program i ako neko zna kako se koristi.

Hvala unapred
[ DigitNBG @ 02.03.2008. 22:02 ] @
Ne postoji univerzalan program za tako nesto... Regularno resenje je kupovina dodatne kartice sa mapama zapadne evrope
[ blaupunkt @ 06.03.2008. 07:21 ] @
Za regularno resenje znam ali je malo preskupo, ovako i kad se pojavi nova opsirnija mapa moze lakse da se ubaci
[ adoki @ 06.05.2008. 22:24 ] @
Koji AC adapter moze da se koristi za ovaj uredjaj (gde da se kupi/poruci) posto ga nema u pakovanju, a preporuka proizvodjaca je (naravno) da se koristi Blaupunktov.
[ dbaban @ 20.04.2009. 10:04 ] @
Ako trazis originalni punjac, ne znam gdje ga nabavit u Srbiji. U Sarajevu mozes kupit samo uredjaj sa pripadajucim priborom. Bilo kakav dodatak moras trazit vani. Ja sam gledao na blaupunktovom shopu i to moras narucit pa cekat. Znam da je ulazni napon 12 V, ja sam punio sa strujom od 3 A. Ne bi bilo lose da ides sa manjom strujom. Ja sam koristio ono sto sam imao na raspolaganju. Punjenje traje par sati kako i pise u uputstvu od uredjaja. Uglavnom dosad je sve bilo bez bilo kakvih problema.
[ petnjik @ 28.06.2009. 22:15 ] @
Adapter od stare Nokie (debeli) obavlja posao kao i originalni Blaupunktov.
Provjereno.