[ Gaboon @ 29.02.2008. 11:50 ] @
Dakle jednostavno pitanje, posto nemam iskustva sa ovim internet placanjem, interesuje me jedno, je li moguce naruciti garderobu sa ovog sajta, i platiti je visa internet karticom ?

Na sajtu sam nasao da je placanje za srbiju izvodljivo preko mastercard ili visa kreditne kartice.

E sad je li mogu ja da izvadim ovu visa internet karticu vojvodjanske banke i sa njom da platim, je l' to to ?
[ Danilo Cvjeticanin @ 29.02.2008. 11:52 ] @
Jeste, to je to.
[ Gaboon @ 01.03.2008. 13:03 ] @
JOsh jedno pitanje, je li placam ja carinu za narucenu garderobu, i koliko se naplacuje carina.

Recimo, zhelim da narucim garderobu u vrednosti od 1000e, e sad, ukoliko se placa carina, je l' mi oni naplate na svaku pojedinacnu stvar, ili na tu celu poshiljku od 1000e ?
[ noreniou @ 05.03.2008. 09:19 ] @
Citat:
Gaboon:.... je li placam ja carinu za narucenu garderobu, i koliko se naplacuje carina.

Recimo, zhelim da narucim garderobu u vrednosti od 1000e, e sad, ukoliko se placa carina, je l' mi oni naplate na svaku pojedinacnu stvar, ili na tu celu poshiljku od 1000e ?


Da ti placas carinski pregled te carinu te pored toga i troskove spedicije.
Carina se placa na ukupnu svotu na koju je oznacena posljika ili na osnovu diskrecionog prava i procene sluzbenog lica u slucaju da je roba oznacena kao free sample il 'sluzbeni' proceni da je u pitanju namerno smanjenje vrednosti robe koja je prikazana na posiljci.
[ drgajic12 @ 23.09.2010. 07:00 ] @
Ja u poštanskoj štedionici mogu da izvadim Visa Electron i MasterCard.Dal sa nekom od ovih kartica može da se kupuje na dress-for-less?