[ lonelyrider_44 @ 29.02.2008. 22:29 ] @
Imam fiksni telefon koji nema podesavanje za pulsno biranje pa me zanima koliko je tesko prebaciti ga "rucno" na pulsno... ?
[ bakara @ 29.02.2008. 22:46 ] @
A da kazes koji telefon imas. ili mislis da to nije bitno?
[ lonelyrider_44 @ 01.03.2008. 15:38 ] @
Da budem iskren, mislim da i nije bas najbitnije posto se radi o kineskom telefonu, marke Leboss, ali ako ti to nesto znaci... :)
[ Trilian @ 05.03.2008. 09:09 ] @
Meni nije jasno zasto bi to uopste radio kad preko tonskog biranja mozes da koristis neke opcije koje ne mozes preko pulsnog, tipa * kad biras lokal i sl.
Postoji prica da je manja verovatnoca da centrala pogresi broj ako imas pulsno biranje.To nema veze sa istinom.

Inace ne bi trebalo da bude tesko s obzirom na to da tvom telefonu fale 2 prekidaca umesto 2 generatora,jedino ne znam kako bi izveo fiktivno zatezanje brojcanika koje bi zatvaralo 1 prekidac.
Stvarno me zanima zasto ti to treba?!
[ bakara @ 05.03.2008. 10:04 ] @
Citat:
Trilian
Stvarno me zanima zasto ti to treba?!

Kad cete shvatiti da nemaju svi fiksne telefone, a i oni koji ih imaju nisu svi na digitalnim centralama sa tonskim biranjem...

Srbija, eto zasto.
[ lonelyrider_44 @ 05.03.2008. 10:27 ] @
Upravo tako. Tonsko biranje nije podrzano na mojoj centrali.
[ calexx @ 05.03.2008. 10:39 ] @
Da li taj telefon uopšte može da bira (im)pulsno? Da bi to radio, mora da ima nekakav relej a ako ga ima, verovatno bi postojao način da se uključi. Nije mnogo bitno što sada telefoni mogu da se nađu za siću pa valjda nije problem da se pronađe neki koji ima pulsno.