[ kAOSmonk @ 07.03.2008. 21:40 ] @
Kupio sam pre mesec i po dana iPod nano 4gb. I vec nakon prve nedelje pokazivao je kvar sa zvukom, ciji se nivo jednostavno spustio tako da kada bih ga i pojacao do maksimuma, cuo bih sve iz okruzenja. A takav prvih dana koriscenja nije bio, vec sam se odusevio glasnocom koju sam dobijao iz slusalica, cak i kada bih jacinu zakljucao na trecini skale...

Odneo sam u prodavnicu u kojoj sam i kupio, u Vuka Karadzica, oni su proverili i tek nakon mog insistiranja da se isti uporedi sa nekim drugim nano modelom, kako bi se moje tvrdnje proverile, prodavci su ustanovili da sam ipak u pravu i da nesto ne valja. I rekli su da ce to dati njihovom serviseru da proveri i eventualno otkloni kvar.

Od tada ima vec mesec dana. Svake nedelje sam isao do njih po dva-tri puta i uvek bi mi odgovarali da je serviser bio zatrpan drugim poslom i da moj problem jos nije dosao na red. I sve tako do pre dve nedelje, kada su mi rekli da su model poslali za Holandiju i da moram da sacekam da iz Holandije posalju novi model umesto ovog mog, sa kvarom.

Posto je po meni sve to uzelo maha i da sve ovo predugo traje, a da mi u medjuvremenu nisu dali makar neki drugi nano na koriscenje, zeleo bih da pitam one koji eventualno znaju, da li je ovo normalna procedura, da li oni imaju prava na ovo i sta mi je ciniti? Smatram da je nekorektno da mi se uredjaj drzi mesec dana i da mi se na daje zamena dok mi eventualno ne stigne drugi iz Holandije. Nazalost, garantni list je ostao kod njih, tako da ne mogu proveriti sta je tacno stajalo u istom.

Zahvaljujem se unapred na pomoci i odgovorima!
[ night-shift @ 07.03.2008. 21:45 ] @
Znam samo da posle 45 dana moraš dobiti novi uređaj, što će nadam se i biti.