[ pzoka @ 09.03.2008. 22:58 ] @
sta izmjeniti a posebno koju pozadinu staviti jer mi se ne svidja.
www.coremaniac.co.cc
[ pajaja @ 09.03.2008. 23:20 ] @
- Izbaci uvodnu stranu, onaj flash je preveliki i bespotreban.
- Hover u meniju ti ne radi u FF-u. Generalno je losa ideja da ovako koristis map/area tagove. Postoji mnogo jednostavnijih i boljih nacina za to. Od <li> do obicnih tabela.
- Na nekim delovima sajta imas slike sa tekstom. Izbaci slike i stavi obican tekst. Takodje prouci sta je SEO (imas i forum ovde na [es]-u o tome)
- Kod verovatno nisi pisao sam nego si radio u nekom WYSIWYG editoru, posto je ocajan. Nauci osnove HTML-a i CSS-a, pocni od prostih primera pa vezbaj da pises sam svoj kod. Cistiji je, laksi za odrzavanje i eventualno kasniju implementaciju u neki CMS. Vidim da je cesta greska sto se ne shvata ozbiljno vaznost cistog i lepo napisanog koda. Kad tad ce to da se obije o glavu, zato uci od pocetka da pises uredno :)
- Onaj flash u headeru mi se ne svidja.

Generalno gledano sajt je los, ali s obzirom da je ti je to prvi sasvim je solidan, samo obrati paznju na ove gore stvari.
[ drdrksa @ 09.03.2008. 23:29 ] @
1. Ne radi ti klik na bosansku zastavu na intro stranici.
2. Nepotrebna i za moj ukus ruzna intro stranica.
3. Ads na intro stranici i u headeru > neozbiljnost.

Lose za 2008. godinu.
[ NeonDragon @ 10.03.2008. 11:02 ] @
intro je bespotreban i ruzan, da nisi pitao kako nam se cini sajt, ja bih sigurno otisao. sto se tice reklama, verujem da je to zbog hostinga, a ako imas nameru da sajt drzis na dzaba hostinzima, nadji neki bolji (preporucujem ti www.awardspace.com). izbor boja nije los, ja bih zadrzao tamno plavu, zelenu i tamno zelenu. sam dizajn sajta je realno gledano los, jer ce masine za indeksiranje da preskoce sadrzaj koji si stavio na slike (levi deo glavne strane), a mogao si taj deo tekstom da napises. flash u headeru bode oci, a tu je i nedostatak footera (u koji bi mogao da stavis tekstualne linkove, zbog SEO-a, ako vec imas nameru da zadrzis slike u navigaciji).

bas kao sto je pajaja rekao, prestani da koristis wysiwyg editore i pocni da ucis html i css od nule. potpuno se slazem sa covekom, ljudi prave sajtove preko wysiwyg editora ne mareci za kod, ne znajuci koliko je takav nacin kreiranja stranica los. razmisli malo, i pocni da ucis kreiranje web stranica na pravi nacin.

toliko od mene
[ Paimonia @ 12.03.2008. 02:04 ] @
Da me vratiš deset godina unazad ne bih imao mnogo primedbi. Ovako, uz sve što su ljudi prethodno napisali, preporučujem ti da celo rešenje izgleda prilagodiš izgledu Flash-a iz vrha strane...