[ Alexandar84 @ 10.03.2008. 12:35 ] @
Zanima me tok novca koji se ostvaruje putem klikova, poseta na moj sajt. Svaki klik na nesto u okviru World Wide Web mreze neko naplati. Mene zanima koliko sam ja u gubitku ako moj sajt godisnje ima 60 miliona klikova i gde taj novac ide. Ja apsolutno nikakve zarade nemam i ako neko hoce da mi pomogne nek napise neki nacin, ako ko ne veruje za posete statistika: http://helloforum.net/stats
[ Alexandar84 @ 13.03.2008. 13:41 ] @
Kao sto rece jedan kolega ovde, izgleda su svi skepticni kada treba pomoci nekom po ovom pitanju, jer misle da gube deo svog kolaca. Evo ja pozivam na saradnju, mozemo da se uortacimo, moj sajt i vase znanje po ovom pitanju!
[ momsab @ 13.03.2008. 13:52 ] @
meni nije jasno ovo <Svaki klik na nesto u okviru World Wide Web mreze neko naplati.>
objasni, posto prvu put cujem za ovako nesto
[ Alexandar84 @ 17.03.2008. 10:55 ] @
Pa da, sigurno da svaki klik neko naplati. Mislim na provajdere. Oni to dele izmedju sebe, a sta je samnom, koji sam doveo veliku koncetraciju ljudi na jedno mesto i oni klikcu, klikcu po ceo dan. A konkretno u mom slucaju ulaze sa mobilnih telefona i trose kredit. To znaci da ja pravim Mts-u, Telenoru, Vipu zaradu a oni nisu zainteresovani da se reklamiruju kod mene?! Zasto su onda na Vip mobilnom portalu sami ubacili moj link?