[ sEaGhOsT @ 14.10.2001. 13:22 ] @
Da cujemo sugestije i nadam se pohvale za sajt www.cluba.20m.com
Sta ne valja sta valjda itd.
[ weB_KiLeR @ 14.10.2001. 14:03 ] @
Pa ono nije lose samo ubrzaj animaciju i skini banner...
[ uLtracode @ 14.10.2001. 14:42 ] @
ma sajt mi se uopste ne svidja ono sta flash pa treba da ga hvalim kolko ima jacih sajtova u flashu odrajdenih....


2+ moja ocena
[ MoDcHe @ 14.10.2001. 17:53 ] @
Citat:
sEaGhOsT je napisao:
Da cujemo sugestije i nadam se pohvale za sajt www.cluba.20m.com
Sta ne valja sta valjda itd.


Radjeno u swishu znaci i ti bi mogao onako nesto da uradis
[ dr ZiDoo @ 14.10.2001. 18:31 ] @
Fino..
Fino uskladjene boje i elegantno.. ikonica zvucnika malo manja po mogucnosti i ubaciti u pop up window...

4 (1-5)
[ CONFIQ @ 14.10.2001. 18:46 ] @
kolko sam ja video to je sajtic za neku firmu i nebi trebalo da bude neki glup banner kao sto je ono
i ne svida mi se backround

3+



[Ovu poruku je menjao C0NF0RTY dana 10-14-2001 u 07:48 PM GMT]
[ spreak @ 14.10.2001. 19:00 ] @
2+
[ dukenukem @ 15.10.2001. 01:18 ] @
1. *ebes navigaciju iz flash-a koja otvara stranice u novom prozoru; to su dve velike koncepcijske greske
2. ova "tema" nije za flash (nekretnine); podrazumeva gomilu (promenljivih) informacija koje nisu primerene toj "igrackici"
3. ...nije ni za html, however; nadam se da su naslagane stranice samo primer, jer ako to ne ide iz baze, to je kao da vozis mercedes na pedale - tj. mnogo glupo.

inace, vizuelno deluje solidno, mada mi se ne svidja okvir.
[ weB_KiLeR @ 15.10.2001. 13:25 ] @
Najbolje ti je da lepo uzmes i da napises sajt u html-u iz vise razloga neki browseri ne podrzavaju flash itd...
A i ovaj flash nije bog zna sta uradjen tako da ti je najbolje sve iz pocetka...
[ Ivan Dimkovic @ 15.10.2001. 13:37 ] @
I ja sam protiv flasha - kako se radi o sajtu za domace trziste gde jos ne postoji broadband (DSL/Cable) upotreba flasha moze samo da iritira potencijalnog kupca.

Takodje, baza podataka stanova je vrlo aktivan sadrzaj tako da je najpametnije da se drzis oprobanih php/mysql kombinacija...
[ Goran Rakić @ 16.10.2001. 15:44 ] @
Izbaci FLASH. prvo ne koristis ga na celom sajtu, navigacija moze i sa imagerolloverom (staticni i animirani gif) da se odradi, ubaci promenu slika na ostale strane, dodaj logo kao background (staticni) na tabele..

Lux je da prebacis sve na PHP+mySQL ili ASP+ACCESS..

On bi sklonio banere da moze;)
[ UroS @ 16.10.2001. 20:02 ] @
flash je najveca propast interneta
[ Lavina @ 19.10.2001. 00:13 ] @
meni se svidja.. treba malo prepravki.. kao manja ikona zvucnika, ali onaj duke nukem ili kako se vec zove dobre ti je savjete udijelio..
[ Darko Pipic @ 19.10.2001. 12:18 ] @
E pravo da ti kazem, nisam pogledao tvoj sajt jer sam u home rezimu, ali sudeci po odgovorima sam zakljucio da se radi o nekoj firmi za koju si uradio. Po meni Flash bi trebao da koristis samo za zajebanciju ( homepage i to), a za firmu ti je Ivan Dimkovic odlicno rekao.
[ srle @ 23.10.2001. 10:02 ] @
Sto se tice ovog sajta mislim da je flash pametno upotrebljen (ima svoju funkciju) i veoma brzo se ucitava. Sajt je sve u svemu OK. Bespotrebna upotreba velikih flash animacija je zamka u koju se mnogi upecaju, ali mislim da autor ovog sajta nije upao u tu zamku.
[ 01011011 @ 23.10.2001. 19:05 ] @
Za sajt kao sajt, nemam reci, nije prva liga, ali je dobro uradjen i svak cast, ali sot bih pomenuo i sto je mnogo njih jos pomenulo, za ovakav sajt, i ovakvu kompaniju flash nije solucija...treba da razmisljas da sto vise informacija bude na sajtu da ce se sporije citaati, druga stvar sto mi se ne svidja je da si poceo da radis u flashu pa se odjednom odtvara new window iu Html i tamo spisak svih kuca...Mislim malo nije ritmicno to...
Sta bih uradio...hm...
Flash???
Mozda, ali za prostore juge, hm neee...
Html, dabome, normalno ne moras da koristis sto se kaze "Plain Html", ali to bila najbolja solucija.