[ stalker @ 09.10.2003. 18:40 ] @
Okacio sam ga na
http://home.drenik.net/kokanb/fajlovi/svetlaS.zip
pa ko pocinje da uci,ovo je mali primer kako pratiti ulaz i crtati (za 3510i)
[ zAkiLi @ 09.10.2003. 23:09 ] @
Jel ima neko nekih ok linkova, sa dokumentacijom?
[ anon676 @ 10.10.2003. 10:33 ] @
forum.nokia.com
[ leka @ 10.10.2003. 11:21 ] @
Najcudniji su mi ljudi koji su na Linux-u, a pitaju ima li gotovih primera - naravno da ima - ima gomila OPENSOURCE igara na NET-u, samo treba malo guglati!
[ flylord @ 20.12.2003. 00:36 ] @
Ako nekog zanima mogu ja da posaljem delimicno uradjenu igricu Arkanoid/Xboing
koju je jedan moj drugar radio za projekat za ispit. Cisto da se niko ne buni da dajem tudju igricu, moglo bi se reci da sam ja vlasnik:)) Trebalo bi da je jos vise zavrsi, a dobra je jer je mala i u pitanju je klasican skolski primer.
Dobra stvar je sto, ako se ne varam, postoji ista ta igrica na Sun-ovom sajtu
Poz
[ flylord @ 20.12.2003. 00:41 ] @
Citat:
leka:
Najcudniji su mi ljudi koji su na Linux-u, a pitaju ima li gotovih primera


Zato sto ih mrzi da se potrude. Razumem kad neko radi neki posao i hoce da sto pre dobije resenje ili polugotovo resenje (ideju i sl.) pa da nemaju vremena da traze, ili samo pitaju gde da nadju primer, ali totalni pocetnici koji se tek uce, kao hoce da nauce a hoce sve gotovo da im se servira, to ja definitivno ne razumem. I mislim da bi ti ljudi hteli, da im neko posalje gotov primer i jos dodje kod njih kuci da im sve odradi i pokaze.
Steta
poz
[ __ZEVS__ @ 22.03.2004. 12:13 ] @
Koji si software koristio za prevodjenje i testiranje...
[ stalker @ 22.03.2004. 22:30 ] @
Mislim da se ovo pise na es-u po 3000-ti put:
j2me wireless toolkit (~10 MB, ima da se skine sa njihovog sajta, za tacan naziv pogledaj top teme)
(i normalno moras da imas jre i jdk)
[ byTer @ 23.03.2004. 17:18 ] @
Kompletno IDE postoji a to je Sun ONE Studio 5 Mobile Edition.
Naravno potreban je i j2ME wireless toolkit kao i j2SE u verziji 1.4.02 ili visoj.
Onda mozete da se bacite na programiranje. Ja imam i Class Reference pa ako neko hoce mogu da mu dam da se bahce


Jos molim nekoga ko ima j2me knjigu u pdf neka je posalje.
[ |DARKO| @ 28.03.2004. 22:13 ] @
Cao.Posto sam poCETNIK :) da li mozete da mi navedete najosnovnije i neke dobre programe za symbian software,posto bih hteo da pocnem da programiram,ali ozbiljno
[ filipc @ 31.03.2004. 19:54 ] @
Molim vas za link neki program za pravljenje igra za mob!


please!
[ svedok @ 12.04.2004. 00:01 ] @
...Pa evo ja imam program sa kojim mozes da pises programe za mob.koji rade na platformi symbian, kao i palm i drugi uredjaji....program inace radi u sprezi sa VB6... zove se MobileVB a proizvodi ga firma AppForge....ako ga ne nadjes na netu naci cu link i postavicu ga u sledecoj poruci...
Puno srece!
[ ipetkovi @ 29.01.2005. 19:35 ] @
Ja sam je prvi put napravio tako sto sam editovo neku nepoznatu igru, i malo mi je falilo da je prodam, no skontali me? Probajte i vi kad se malo ufurate u to bice sve lakse.
[ franticnick @ 31.01.2005. 17:19 ] @
Citat:
|DARKO|: Cao.Posto sam poCETNIK :) da li mozete da mi navedete najosnovnije i neke dobre programe za symbian software,posto bih hteo da pocnem da programiram,ali ozbiljno


Ako ces da ucis Symbian kreni od sledecih sajtova:

http://www.newlc.com
http://www.forum.nokia.com/main.html