[ MP3MP3 @ 12.03.2008. 15:46 ] @
link : http://www.telenor.co.yu/?section=about&page=5516


" Premijera Telenor olimpijskog prepaid paketa biće održana tokom manifestacije BG Car Show, koja počinje 13. marta na Beogradskom sajmu. Kupovinom paketa dobijate i pravo učešća u kvizu u kome svakog dana možete osvojiti mobilni telefon Samsung U600.

Kao generalni sponzor Olimpijskog tima Srbije, Telenor Vam predstavlja olimpijski prepaid paket – Zlatni minut. Od momenta kada započnete razgovor svaki treći minut je besplatan, a cena minuta je ista prema svim mrežama. Svi korisnici ovog paketa moći će adrese wap.telenor.co.yu/sport besplatno skinuti sedam olimpijskih postera, krstariti kroz istoriju olimpijskih igara i saznati sve što ih zanima u vezi sa olimpijadom.

Cena paketa je 200 dinara, a samo za vreme trajanja BG Car Show, pri kupovini olimpijskog prepaid paketa dobijate poklon – 100 dinara bonus kredita.



Posetite nas na galeriji hale 1 Beogradskog sajma od 13. do 19. marta. Pretpremijera najnovijeg Samsung telefona Soul i razna druga iznenađenja čekaju Vas u Telenoru. "



Svidja mi se ovaj deo " razna druga iznenađenja čekaju Vas u Telenoru "
Sta li nam sada spremaju?Razna iznenadjenja!
Hm jedva cekam da vidim neko monstruozno tarifiranje sa fix. nadoknadom od recimo 14 din.
Slike na paketima su ))))))))))))))

Sta je sledece Telenor prepaid - Srebrni minut sa slikama pokemona i nindza kornjaca...
[ bakara @ 12.03.2008. 15:55 ] @
Citat:
MP3MP3:
-svaki treći minut je besplatan, a cena minuta je ista prema svim mrežama.

-sedam olimpijskih postera, krstariti kroz istoriju olimpijskih igara i saznati sve Å¡to ih zanima u vezi sa olimpijadom.

-poklon – 100 dinara bonus kredita.

U jeee...kakva neodoljiva ponuda, pozurite dok se ne razgrabi

Bas su se pretrgli, al je bar svaki treci minut besplatan tako da nam ne padne tesko zaokruzivanje.
[ batancev @ 12.03.2008. 20:48 ] @
trebalo bi angazovati nekog dobrog guslara da opeva sve ove gluposti od strane telenora a i ostala 2 operatera
[ zzviktor @ 12.03.2008. 20:53 ] @
Koja je cena razgovora u tom zlatnom olimpiskom pre pajd paketu?
[ batancev @ 12.03.2008. 21:06 ] @
5,5din/min ka svim mrezama
2,9din uspostava veze
2,2din sms
tarifiranje na minut
svaki 3.min free
sve cene su bez pdv-a
kada se covek preracuna za prva 3 minuta prosecna cena minuta razgovora je ~5,5din

p.s. i nije "olimpiski" nego olimpiJski kao sto nije "pre pajd" nego prepaid
[ zzviktor @ 12.03.2008. 21:12 ] @
Kada ce telenor mts i vip shvatiti da je bolje zadrzati jednog postojeceg
korisnika nego dobiti 5 novih
[ zzviktor @ 12.03.2008. 21:27 ] @
telenor je opet skuplji od mts vs vip, jeste znali da ako ne ucestvujete u
novoj promociji cena uspostave veze za 1,5 din.
[ agasoft @ 12.03.2008. 21:36 ] @
Bože mili čuda velikoga,
velikoga do krasnoga moga,
Iz daljine, iz norveška mora,
kad osvanu septembarska zora,
eto nama srpskog telenora!
Telenora prekrasnoga čela
što ojadi silnoga Mobtela.
Mobtel silnih Karića je bio,
dok ga Dinča nije ojadio.
Mobtel vrže na tendere jake,
sastaše se kompanije jake.
I telenor milijardu dade,
i gazda u Mobtelu postade...

Nastaviće se. hahaha...
:)
:)
:)
:(.
:(

Tek u julu kad je cvala lipa,
Srbija je dobila i Vipa.
Raja beše na Telenor ljuta,
Vip uvede okrugla minuta!
Kad telekom strašni ukapira,
da se tako bolje profitira
magiju od Vipa iskopira.
Držeći se Vipovoga puta,
Okrugliše prvoga minuta!
A telenor malko zakasnio,
No i on se sada popravio...
[ MP3MP3 @ 12.03.2008. 21:42 ] @
Citat:
zzviktor: telenor je opet skuplji od mts vs vip, jeste znali da ako ne ucestvujete u
novoj promociji cena uspostave veze za 1,5 din.


Da ja sam na promociji 50% i tu je uspostava veze 1.5 din. - PROVERENO (danas sam zvao)


Inace novi t.p. nije nista spektakularno, skroz bezveze!!! Stvarno ne vidim zasto bi neko kupio ovaj Telenorov t.p.
Cime misle da dobiju korisnike?Ovim paketom nece sigurno jer kod vip-a i mt:s-a postoji slican sa nizim cenama razgovora i sms-a uz tarifiranje 60+1 a ne kao kod ovog 60+60.
Osim toga vip nudi 2 promocije.
Nista se nije promenilo Telenor je i dalje najskuplji!
[ enthusy @ 13.03.2008. 01:34 ] @
Citat:
agasoft: Bože mili čuda velikoga,
velikoga do krasnoga moga,
Iz daljine, iz norveška mora,
kad osvanu septembarska zora,
eto nama srpskog telenora!
Telenora prekrasnoga čela
što ojadi silnoga Mobtela.
Mobtel silnih Karića je bio,
dok ga Dinča nije ojadio.
Mobtel vrže na tendere jake,
sastaše se kompanije jake.
I telenor milijardu dade,
i gazda u Mobtelu postade...

Nastaviće se. hahaha...



.


Tek u julu kad je cvala lipa,
Srbija je dobila i Vipa.
Raja beše na Telenor ljuta,
Vip uvede okrugla minuta!
Kad telekom strašni ukapira,
da se tako bolje profitira
magiju od Vipa iskopira.
Držeći se Vipovoga puta,
Okrugliše prvoga minuta!
A telenor malko zakasnio,
No i on se sada popravio...

u tom jadu u tom lomu
ode raja Telekomu
u poslednju nadu svoju
da uštedi paru koju
tek tu narod vide jada
jer lopovluk teški vlada
ne sačuva niko kesu
ni u našem mts-u
postalo je raji jasno
ali ipak malo kasno
lopovi se lepo druže
zajedno minute kruže
dogovore stalno vrše
uzeli bi nam i duše!
[ zALFex @ 13.03.2008. 07:10 ] @
Oni KAO da nemaju para, pa sada uzurbano pokusavaju da skupe pare za sponzorisanje olimpijskog tima!:D
Paket je uzasan!
telenor > vip (mt:s)

5,5 > 4,9 (4,8)
2,2 > 1,9
60+60>60+1
2,9> 1,5

Bas nista povoljno...:(
Telenorov prepaid je jeziv!
[ Slobodan Milivojevic @ 13.03.2008. 07:48 ] @
E odusevljavaju me sa takvim ponudama. Bar im je postpaid bio ok, ali sad ni to vise nije...

Ovi su gori od najgorih kasirki u prodavnicama koje nece da ti vrate sitan kusur!
[ duck@ @ 13.03.2008. 09:12 ] @
HAhaha Agasoft i enthusy spremaju novu himnu :)
Mogli bi ovi 'deseterci' da se salju na mailove udruzenja poeta :)
[ Iksi @ 13.03.2008. 12:58 ] @
ee aga odlicna ti je pesmica :)))
[ nervous83 @ 13.03.2008. 13:23 ] @
ne kapiram svrhu i cilj ovog paketa... Ko li ga je izmislio?!
[ Gayo @ 13.03.2008. 18:58 ] @
Pa to ti je paket za one ljude kojima prosecni razgovor traje 2:58 a najduzi 2:59.
[ Slobodan Milivojevic @ 13.03.2008. 22:25 ] @
Ovaj paket zahteva neverovatnu preciznost. Treba pritisnuti crvenu slusalicu kad na ekranu pise 2:59 ili jos bolje na 2:58 da telefon ne zakasni.
[ malisha @ 13.03.2008. 22:28 ] @
ne gospodo.. ovaj paket je samo opomena da se ni u kom slucaju na vracamo na prepaid (mi koji smo se zaje*ali sa pre presli na postpaid) ..... i da to nije sve sto mogu, misle i zele da urade.

beware... telenor is out there...
[ Slobodan Milivojevic @ 13.03.2008. 23:18 ] @
Ovaj paket bi mogao da se zove maraton, meni treba paket sprint!
[ Gayo @ 14.03.2008. 06:27 ] @
Norvezani su po prirodi usporeni ljudi. Sve se radi laganini. Nema kod njih sprint paketa.
[ zALFex @ 14.03.2008. 08:18 ] @
Paket za ljude koji vole da im je isto tarifiran razgovor od 61 i 179 sekundi!:)
[ Gayo @ 14.03.2008. 18:12 ] @
Gle stvarno, nisam ni razmisljao da je toliki raspon sekundi u kojima razgovor kosta isto. Ma sto onda nisu stavili zaokruzivanje 120+1 kad te skoro isto.
[ MP3MP3 @ 08.04.2008. 10:35 ] @
Pored mt:s - ovih i vip - ovih promocija za prepaid, ova telenorova tarifa je za duge razgovore 20-ak puta manje isplativa od mt:s kul i vip jedna cena.Da ne napominjem i vecu cenu sms-a i uspostavu od 2.9 kao i tarifiranje od 60+60.
Neznam kako telenor ima petlje da sve negativno uvodi i kopira a da na povoljnosti zazmuri i posle svega toga imaju milione korisnika... :-(
[ maxxxic @ 11.04.2008. 09:37 ] @
za novi telenor prepaid paket nemam komentar , što se tiče "pesmice" Agasoft bravo , bravo !! možda da RamboAmadeus uradi aranžman za tvoj tekst pa da ga komercijalizujete , pravi hit !
ponudite ga Telenor-u , Vip-u i MT:S-u da ga prodaju kao melodiju uz/za nove tarifne pakete ??!!
[ agasoft @ 11.04.2008. 10:11 ] @
a pa da, Rambo je inteligentan lik, gledao sam ga juče u filmu iz 1994.
Videćemo da se uparimo nekako. hehehee
[ evolution @ 09.06.2008. 14:14 ] @
Telenor nudi besplatan pristup Olimpijskim Wap stranicama

Od danas pa do kraja olimpijske 2008. godine korisnici Telenorovog Olimpijskog pripejd paketa mogu besplatno da pristupaju sadržajima na sportskoj stranici Telenorovog WAP portala. Na ovaj način Telenor, kao generalni sponzor Olimpijskog tima Srbije, u svakom trenutku nudi pristup aktuelnim dnevnim i nedeljnim sportskim događajima, rezultatima utakmica uživo i sportskim vestima.

Korisnici ovog paketa imaće neograničen pristup stranama portala koje prate vesti sa Olimpijskih igara avgusta ove godine u Pekingu, Evropskog prvenstva u fudbalu, Lige šampiona i ostalih značajnih sportskih dešavanja do kraja godine.

http://www.personalmag.co.yu/?p=2426
[ MP3MP3 @ 11.06.2008. 10:04 ] @
Posto mt:s kopira vip u izmenjenom izdanju, a telenor ne radi nista i uz to je najskuplji, korisnici telenora ce polako prelaziti na vip i mt:s... Ako telenor bude i dalje spavao dok drugi daju sakom i kapom, propadace polako, ostace im korisnici koji koriste telefon 2 puta godisnje...
[ Davor Vlajkovic @ 11.06.2008. 10:10 ] @
"I ja sam svoju izgazio"
[ MP3MP3 @ 11.06.2008. 10:25 ] @
Citat:
Davor Vlajkovic: "I ja sam svoju izgazio" :D

Pametno, i ja planiram u skorije vreme.
[ bakara @ 11.06.2008. 11:18 ] @
Ma nemojte da ste na kraj srca pa telenor nam nudi:

Citat:
djuiceTelenor nudi besplatan pristup Olimpijskim Wap stranicama


Nije mala stvar
[ MP3MP3 @ 11.06.2008. 11:29 ] @
Citat:
bakara: Ma nemojte da ste na kraj srca pa telenor nam nudi:



Nije mala stvar :D

Vau pa nisam znao za takvu promociju, vauuuuuuuuuuuu bas sam promenio misljenje o telenoru, kazu slika vredi hiljadu reci, a konkurencija daje 1000 ili 1200 poruka. HM, sta li je vrednije, tesko je reci...
[ Laki024 @ 18.09.2008. 16:47 ] @
da li neko zna da li je istina ajko se kupi olimpijski paket, da se dobija svaki mesec u naredna 3 meseca po 20 besplatnih minuta u mrezi 062/063/069?

Ako je ova informacija tacna da li neko ko je upoznat zna da li se ti minuti dobijaju os 1-31. u mesecu, ili vec kako i da li je nekim USSd kodom moguca provera preostalog dela besplatnih minuta?

I na kraju da li se i ti besplatni minuti zaokruzuju i da li se i na njih racuna uspostava veza 2,9din + pedeve iako su besplatni?
[ zALFex @ 18.09.2008. 17:58 ] @
Ta promocija postoji. Ne znam detalje jer mi Olimpijski paket nikako ne odgovara.
Imas info na:
http://www.telenor.rs/?section=private&page=5939
[ Laki024 @ 30.09.2008. 21:17 ] @
Ako0 se sutra kupi br. da li vazi jos ovo 60 min gratis?
[ MP3MP3 @ 30.09.2008. 21:31 ] @
Citat:
Kupite i aktivirajte olimpijski prepaid paket u septembru, a Telenor će Vas nagradditi sa 60 besplatnih minuta razgovora u Telenor mreži. Bonus minute možete iskoristiti do kraja ove godine.
[ MP3MP3 @ 01.10.2008. 15:42 ] @
http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=5978

OLIMPIJSKI PAKET SPADA SADA U STARE PAKETE.
Preimenovan je u paket tako lako, koji stoji medju novim, sa istim uslovima, samo sadrzaj olimpijskih igara nije besplatan...
[ Teniser_Serbia @ 01.10.2008. 17:12 ] @



Stvari su postale tako jednostavne, uz prepaid paket "Tako lako". Cena minuta svakog poziva je ista prema svim nacionalnim mrežama, dok je svaki treći minut Vašeg razgovora potpuno besplatan.

Cena SMS poruke je ista prema svim mobilnim mrežama. "Tako lako" prepaid paket je dostupan u svim Telenor prodavnicama i ostalim prodajnim mestima od 1.10.2008. Cena paketa je 200 dinara.

(telenor.rs)
[ Slobodan Milivojevic @ 01.10.2008. 20:35 ] @
Tolko je lako da vas isto kosta razgovor od 61 sekundi i od 179 sekundi.