[ srpsko gradjevinarstvo @ 19.03.2008. 13:19 ] @
Ljudi tek sada uočih ovu smejuriju:

Ako odete na zvaničnu stranu www.rnids.rs za arbitre, videćete ime našeg prvoborca iz 2000:





Dakle mi kupovinom .rs pristajemo na Krajka (arbitražu) - dakle na lopoviju. I još treba da mu damo 1500 e za arbitražu.

Moram proslediti DS predlog da se pokrene lustracija ovog web mohikanca.
[ srpsko gradjevinarstvo @ 19.03.2008. 13:25 ] @
Ja ne bih voleo da posle njegove arbitraže umesto na www.ds.org.rs završim ničim izazvan na www.sps.org.rs , kao nekada što sam ne tražeći Telekom stigao na isti.
[ OffShore @ 19.03.2008. 13:51 ] @
Sad znam kako je bilo Ivanu Minicu na www.burek.co.yu dok te se nije rjesio:)

Smiri malo hormone, vjeruj mi da nisam vidio ozlojedjenijeg covjeka koji ima 27 godina od tebe.

U cemu je problem? Krivo ti sto nisi Ceda Jovanovic -koji od setaca posta milioner, koji zavrsi fax na mufte (nije morao da ceka na ulazu kako rece, da udje na fax)

Ganjaj dekana koji je naredio Krajku redirekciju domena, vezi konja gdje ti gazda kaze.

Pitas, sto nije dao ostavku?. Sto da daje, od tog posla zivi.

A na kraju krajeva pogledaj malo i na bosanski nic, www.nic.ba pa vidi kakva su ovdje pravila, em skuplji domeni, em traze papirologiju (koja se mora dostaviti u roku 15 dana i ukoliko ne prime, brisu domen pa se mora opet uplatiti reaktivacija)
[ srpsko gradjevinarstvo @ 19.03.2008. 13:58 ] @
ovde predmet priče nisam ja, jer od mene ništa ne zavisi.

Ali od ovog zavisi gde će nečiji domen završiti.Koje on moralne kvalifikacije ima za ovo?

E Čedu znam..ako te baš zanima...
[ Davor Vlajkovic @ 19.03.2008. 14:12 ] @
E, nećemo ovako da se igramo. Ili pišite ozbiljno i argumentujte napisano, ili nemojte ni da pišete. Ovo važi za sve učesnike na ovom forumu.



v.d. Moderator ;)