[ vstojkov @ 21.03.2008. 12:27 ] @
Cao svima,

Od pre neki dan onlajn je novi sajt iza kog je ideja da na jednom mestu skuplja sveobuhvatne i potpune informacije o relevantnim IKT dogadjajima u Srbiji i regionu.

http://www.itdogadjaji.com/

Iako funkcionalan, sajt je jos uvek u ranoj beta fazi razvoja i ukoliko imate neke ideje kako bismo ga mogli poboljsati voleli bismo da ih cujemo.

Pozdrav.
[ bantes9 @ 21.03.2008. 15:32 ] @
Svidja mi se tema sajta a ovo moze biti jos ozbiljni izvor informacija ako ubacis recimo najznajcajnije vesti iz IT sveta i kratak izvestaj najbitnijih stvari koje su se desile na svakom od dogadjaja.

Dizajn i boje su OK i bar ja ne bih nista menjao a imam samo 2 sitne zamerke:

1.Skloni "Cao i dobrodosli", ovo je donekle OK za prvu posetu ali posle nekoliko poseta moze smetati a generalno vlada misljenje da "dobrodosli" ne treba stavljati na pocetnu stranu.

2. Font koji si koristio u "predsojeci dogadjaji", "najnoviji dogadjaji"... nije mi bas najcitljivi pa probaj jos neke fontove, naci ces siguno bolje resenje.

[Ovu poruku je menjao bantes9 dana 21.03.2008. u 20:53 GMT+1]
[ vstojkov @ 23.03.2008. 18:07 ] @
Sto se inkorporiranja opstih IT vesti tice, nemamo tako nesto u planu u doglednoj buducnosti. Zahtevno je vremenski i resursno, ima vec dosta sajtova koji se time bave, a ovako se fokusiramo na dosta usku nishu.
Trenutno se pozdrav ispisuje nezavisno od toga da li je neko vec posetio sajt, a posto je bas friška mislio sam da ju bez obzira drzimo tu prvih nedelju-2... Za 'dobrodosli' - skapirano. :)
Stilovi koje si pomenuo su deo niza stvari koje je jos nisu ispolirane, ali radimo na tome i bas stoga nam je bitan feedback.

hvala na konstruktivnoj kritici, pzz