[ djyova @ 21.03.2008. 16:19 ] @

http://moitah.net/download/latest/FLV_Extract.zip

Citat:
FLV Extract
Download: v1.3.0 (Binary and Source)

Extracts video and audio from FLV files without decompressing or recompressing. The video is saved to AVI (H.263/FLV1 and VP6/VP6F are supported) and the audio is saved to MP3.

NOTE: The AVIs will not play unless you have the right decoders. ffdshow-tryouts can decode both FLV1 and VP6F, make sure they're enabled in the configuration dialog.

Changes:

1.3.0 (2008-Feb-26):
Added dialog that lists the status of all files, replaces the message box that was shown for each file.
Doesn't leave files open upon error.
Better handling of incomplete files.
Changed VP6 FourCC from FLV4 to VP6F.
A few fixes for rare files.


[ Mister_rap @ 25.03.2008. 19:56 ] @
Odlicna alatka zaista!

Potrebno je svega par sekundi da se dobije zvuk iz flv fajla!
[ Ivek33 @ 08.01.2010. 22:08 ] @
Da ne otvaram novu temu,

Imam jedan FLV file.
Želio bih ako je moguće pomoću nekog programa izvući cijeli tekst iz njega u neku TXT datoteku.
Pod tekstom mislim na SUBTITLE.
Postoji li program za takvu radnju ?

Znači ne zanima me ništa osim texta, da ga imam u nekoj *.txt
[ Stranger2 @ 09.01.2010. 12:53 ] @
FLV fajl ne moze sadrzati tekst u takovom obliku da ga mozes kopirati. Ako vidis tekst to je tekst koj ije deo slike.

jJdini nacin je da ga prepises na papir pa da da onda pomocu Subtitle Workshopa izradis novi subtitle sa tim tekstom.
[ Ivek33 @ 09.01.2010. 17:36 ] @
Citat:
Stranger2:Ako vidis tekst to je tekst koj ije deo slike.
hvala ti na javljanju mada me nisi usrećio
[ tordajav @ 27.10.2011. 02:47 ] @
..nadam se da me neko neće grditi za vađenje teme... ali

Imam flv video klip sa youtube-a, i kad mi FLV Extract izdvoji video, ja dobijam "264 file" sa kojim ne mogu ništa da uradim.
Stvar je u tome što ja u stvari hoću da konvertujem flv u avi pomoću VirtualDub-a ali posle gomile tutorijala o tome, pluginova za VirtualDub, podešavanja ffdshow dekodera, VP6, VP6F i FLV1 na libavcodec, instalacije Xvid kodeka pored K-Lite paketa, ma ne znam čega još..... ne mogu da mu doprem i otvorim u VirtualDub-u.

Ipak jedna stvar; od RGB32, RGB16, RGB24 i RGB15 outputa u dekoderu, našao sam samo prvi (šta god to beše).
Očigledno meni tu nešto fali a ne znam šta je.

Može li pomoć? P.L.E.A.S.E