[ dolinaj @ 21.03.2008. 23:30 ] @
Pre dve godine sam podigao kredit u EFG banci i uz kredit sam dobio i visa kreditnu karticu. Limit na toj kartici je bio 46000 din. dve godine sam redovno placao sve sto je trebalo i sve sto je banka zahtevala i po pitanju kredita i po pitanju kartice napominjem da je sve redovno placano i da nije bilo kasnjenja ni minuta. 25.02.2008 na bankomatu pomenute banke u Staroj Pazovi pokusavam da podignem nesto para i bankomat mi guta karticu u tom trenutku sam imao jos 16000 dinara dostupnih tako da je nemoguce da sam prekoracio limit. Racunam nije to nista strasno mnogima se to desavalo ali za svaki slucaj resim da nazovem njihov korisnicki servis. Javlja mi se ljubazna dama i obavestava me da je NEKO podneo zahtev da se ta kartica blokira ali da ona nezna ni ko ni zasto i da me ona savetuje da odem u Novi Sad gde mi je odobren kredit i da podnesem zahtev za novu karticu ali da ona neveruje da ce mi biti odobrena nova. Nakon toga sam poslao dva mail-a i ponovo zvao ali se niko nije udostojio ni da mi da odgovor na pitanje u cemu je problem i zasto mi je oduzeta kartica. Zanima me dali je neko imao slican problem i kako da ga resim tj kako da se ponasam prema krajnje nekorektnim ljudima u pomenutoj banci
[ dintel011 @ 22.03.2008. 01:23 ] @
Idi licno u ekspozituru, znam da je cimanje al to je 1. korak, mani ce operatera sto se javljaju i sto odgovaraju na mailove....
Ako ne uspes da resis problem, pismeno im se obrati, posalji postom pismo sa povratnicom da imas dokaz da su i kada primili pismo.
Moraju u roku od 30 dana da ti odgovore, tek nakon tog roka obracas se NBS i oni preuzimaju dalje...