[ bluesman @ 12.10.2003. 02:24 ] @
Gledao sam neku ponudu za neki site pa sam naleteo na ovo (pisem redom kako je napisano, nista ne oduzimam niti dodajem - pazljivo procitajte svaku recenicu, a srpski stoji tako kako stoji, u sred engleskog teksta):

Citat:

* Welcome in the best DATNG service on net!
* Do you alone?

If answer is yes, you are in right place. Go to Adult Singles, there you must to free register and find your partner . Click on baner above or below.

Obavezno se uclanite i pretrazite bazu od preko 100000 clanova. Sigurno ce se naci odgovarajuca osoba za Vas.

In Your DATING service on internet you can to :

free sign up,
find for free members,
free contact with members,
free fun,
find partner for sex...
When you sign up you must to login and to find your partner.


Zbog ovakvog engleskog se ide u zatvor, a onome ko je pravio ovaj site sve kritike. Bolje ne staviti nista nego ovo jer ko god zna i malo engleskog jezika, osim sto ce se slatko nasmejati ne verujem da ce bilo sta uraditi a poslednje - registrovati se.

Ovo sam stavio u web razvoj zato sto mislim da tu i pripada, a i izuzetno je cesta pojava. Naravno, mozes imati po neku slovnu ili gramaticku gresku (nije preporucljivo ali nije toliko strasno) ali da ni jedna recenica nema smisla...
[ Dragan Varagic @ 12.10.2003. 08:01 ] @
"DATNG service" i "Do you alone?" su me stvarno razveselili. Šta ćete, kada se zna da je dating industrija jedna od najisplativijih, a nalazi se na granici legalnosti.

Naročito volim mešanje srpskih rečenica u "engleskom" tekstu.
[ arsa xx @ 13.10.2003. 11:51 ] @
Ovaj engleski me podseca na moj :(
Ovakve su meni radne verzije ali samo radne!!!

NEslazem se ipak treba biti sve cakum pakum (sto se tice slovnih greski). Osim u slucajevima kada ima bas ali bas monogo sadrzaja.
[ KIMAN @ 07.12.2003. 20:17 ] @
Stvarno me razveselilo :)
[ noviKorisnik @ 08.12.2003. 07:51 ] @
Hm, tek sad natrapah na temu... Ma sve je super, jedino što fali link - kako da se registrujem?
[ bluesman @ 08.12.2003. 13:42 ] @
Nisam hteo da bude pljuvacina :-)
[ McKracken @ 08.12.2003. 13:48 ] @
Svako sa malo google-kulture moze da nadje link za 10 sekundi.

Sjajan je sajt Mahir bi mu pozavideo
[ bluesman @ 08.12.2003. 23:02 ] @
Tacno, prvi je na spisku :-)
Ne treba ni 10 sekundi
[ bluesman @ 08.12.2003. 23:05 ] @
Samo jos nesto, kada pricamo o tekstovima. Pokusajte na google da trazite "web desing" (namerno "desing" a ne "design"). Gomila!
[ Zoran Rašković @ 09.12.2003. 15:38 ] @
A ovaj sajt što spominjete... Pa da sam namerno hteo da ovako nešto napravim, ne bih uspeo.
[ VRider @ 09.12.2003. 22:17 ] @
Meni je bio treci od tri linka na Googlu. A da je "sajt" genijalan, genijalan je!
[ MilošV @ 10.12.2003. 11:25 ] @
:D
Citat:
Google:
Did you mean: Welcome in the best DATING service on net!