[ severijan @ 26.03.2008. 11:19 ] @
Nedavno sam postavio sajt http://obrenovackioglasi.com/ .Na mom kontrolnom panelu mi kaze da su botovi googla posetili moj sajt nekoliko puta.medjutim,kada ukucam "obrenovackioglasi" u google dobijem jedan rezultat:

yourdomain.com • Index page
yourdomain.com. A short text to describe your forum. Skip to content. Board index; Change font size. FAQ. Last visit was: Wed Mar 19, 2008 7:49 am ...
obrenovackioglasi.com/ -


Sto ovako?Zasto nema imena mog sajta kad sam ga uredno prijavio na google?i gde ja to mogu da izmenim da bi pisalo kako treba?

Molim Vas za pomoc,slabo se razumem u ovo a voleo bih da mi sajt krene.

p.c. gde da stavim te meta tagove koje svi stalno pominju?
[ dj011 @ 26.03.2008. 20:03 ] @
google ga je posetio pre 7 dana, verovatno tada nisi ubacio naziv sajta u phpbb settings, pa pise na google "yourdomain.com • Index page" umesto "obrenovacki oglasi index stranica", kada ga opet poseti, valjda ce biti sve u redu.

Ne radim sa phpbb, pa nisam siguran kako se tamo ubacuju description i keywords metatags.

[ severijan @ 28.03.2008. 12:55 ] @
hvala na pomoci,verovatno je to u pitanju jer sam upisao ime sajta i opis.nista sacekacu jos par dana da vidim dal ce google da kaze nesto vise.a na yahoo me uopste nema iako je njhoiv robot posetio sajt odmah kad je postavljen.