[ maxxxic @ 28.03.2008. 19:43 ] @
pošto je Samsung izbacio na tržište aparat sa dve kartice ( samsung D880 Duos ) , predpostavljam da će Nokia , a i ostali brandname proizvođači , da prate trend 2-simcards-standby aparata , jer kinezi izgleda razbiše taj segment tržišta pošto se samo takvi ( 2-simcards-sb. ) njihovi aparati i prodaju u Evropi , obični ( 1-simcards ) baš i nisu postigli neke uspehe koliko ja znam !!??

elem , da li se "šuška" tj. najavljuje nešto tako od strane Nokie ?? ako je neko nešto "načuo" ili eventualno negde video / pročitao nešto o tome , neka to ovde post-uje !!!!!

inače , ja nemam nikakva saznanja o 2-simcards-sb. Nokia aparatima , samo nadanja i , ja mislim , utemeljena predviđanja ( na osnovu primera Samsung D880 Duos ) .

još jedan primer ( u najavi , bar ) Motorola MING A18000 ( dual-SIM , dual-Network )

unapred zahvalan ,

Maxx

P.S. moderatori bi možda mogli da premeste ovu temu u podforum: NOKIA ??? , samo predlog !!


[Ovu poruku je menjao maxxxic dana 28.03.2008. u 20:57 GMT+1]
[ Catch 22 @ 28.03.2008. 22:22 ] @
Ne postoji ni najmanja naznaka da Nokia planira nešto slično tome. Neki novi patenti koji su registrovani, kao i idejna rešenja koja su procurila na internetu ukazuju na potpuno različit smer razvoja. Zakoni tržišta svakako diktiraju planove proizvođača, ali mislim da Nokia još uvek više voli da proda 2 uređaja, nego samo jedan

PS
Nikad se ne zna... do tada ovo ipak nije za forum Nokia