[ milan_kol @ 12.10.2003. 22:28 ] @
Dobio sam Nokiu 3410 od tetke iz Nemacke, medjutim, on je zakljucan na Vodafone mrezu. Kad ubacim bilo 063, bilo 064 karticu, on kaze da je ubacena pogresna kartica... Da li to mogu nekako da resim (da mogu da koristim i 063 ili 064 karticu) bez mnogo kinte? jel se to moze resiti uz pomoc recimo nekog kabla i programa, ili moram da dajem pare za dekodiranje?

POZDRAV i hvala
[ resolver @ 12.10.2003. 23:06 ] @
uzmi data kabel koji je isti za 3310 i 3410 i skini sa neta program nokia service toolsby jordik i problm riješen prika
[ legija @ 13.10.2003. 00:25 ] @
Pa otidji bre kod nekog u servis, plati posteno, neka ti ga i "prevedu" ima ljudi koji zive od toga.
A kablove kupuj samo u slucaju da zelis zivjeti od ovog posla. Drugacije nemoj.
[ milan_kol @ 13.10.2003. 22:31 ] @
Znaci, bolje da platim u nekom servisu? Jel zna neko koliko kosta dekodiranje, bar otprilike? Jel se zna cena kabla(za nokiu 3410 ili siemens c55), i da li imate neki link za skidanje softvera kojim je moguce komunicirati sa telefonom?

Zna li se jos koji je servis dobar za to, a da je negde u beogradu?
[ milan_kol @ 13.10.2003. 22:38 ] @
zna li neko nekakve forice sa samim telefonom? nasao sam nesto na netu za spajanje pinova da bi se dobio neki novi meni (ili meniji, nisam siguran), al ne znam koje pinove da spojim... moze li neko (ako to zna) da mi posalje sliku?
Da li ovaj telefon ima modem, i ako ima, koje je brzine? Kako mogu ja sam da pravim igrice za telefon u javi i jel to uopste moguce...?
[ Maniac @ 15.10.2003. 22:14 ] @
E pa sad stvarno koji ste bre vi ljudi???!!! dobio je telefon za dzabe a zali da da nekom serviseru koji zivi od toga 50-100din da mu se dekodira telefon!!!pa sam obican kabel za neke logoe ili gluposti kosta ~10eu a dok nadjes odgovarajuci program na netu i dok skontas kako se to koristi jer mogu ti reci da se meni cini da ti to nece biti lako...a tek pitanja o modemu ili cemu vec...pa taj telefon je "star" skoro 2 godine i verujem da 99,9% klinaca iz osnovne skole zna sve o njemu a ovaj sad poceo da ispituje gluposti....ako vec imas net googluj nokia 3410 pa citaj brate specifikaciju o telefonu....
sve u svemu ne smarajte ako boga znate sa tim glupostima o decodiranju telefona u kucnoj radinosti ako neznate nista o njemu .....
servisa i mobil shopova fala bogu ima ko ....
zakljucavajte temu ako boga znate
[ milan_kol @ 16.10.2003. 21:41 ] @
pitao sam za kabl jer nisam znao kolko je dekodiranje...
hvala na informaciji, necu zaliti stotinak diinara na dekosiranje, ja sam ranije cuo da je to oko 50 dem bilo... sto bi mi bilo dosta da dajem....
al... sad ga definitivno nosim u servis...
[ legija @ 17.10.2003. 20:58 ] @
Pametno.