[ aco24 @ 01.04.2008. 20:32 ] @
Trebo bi da odradim u AE nesto a posto sam poceo nedavno s njime da se koristim bas mi i neide pa ako ima koji profi ovde da mi pomogne molio bi lepo.

Znaci situacija je sledeca radim neke montaze u premieru i to nije prob posto sam ba provalio ali sad bi to malo uljepsao pa me zanima sledece:

Kad odradim celu montazu onda je ubacujem u AE ili ubacuje samo dio koji zelim da uredim?


Trebo bi da odradim imena ljudi da se kao pojave recimo kao s jedne strane idu prema sredini kao iskrice koje se pretvore na sredini u ime a onda kao iz tog imena pojavljuje se svetlo znaci kao neko presijavanje. to i ovo da se imena krecu s jedne strane prema sredini to mogu ali ovo s kao iskricama to nemogu nikako da resim!

izvinjavam se na ovako prostom objasnjenju amater sam pa ne znam tocne nazive al da ce bog da bude jednom i profi
[ Mister_rap @ 02.04.2008. 20:57 ] @
1. Zavisi od tehnickih mogucnosti... mozes i tako i tako.
2. Ovo je previse apstraktno tj. nisam bas siguran sta tacno zelis.
Svakako se moze realizovati na vise nacina, recimo koriscenjem plug-in-ova ili pak kreiranjem nekih solida za to pa raditi transformaciju istih. Ako je to neki fire efekat onda to nije previse komplikovano i na netu ima gomila tutorijala.

Nadam se da sam ti malo pomogao...