[ citerce @ 05.04.2008. 20:27 ] @
clean instalacija windowsa, pustim winamp ili media player neki mp3 fajl i osjeca se neko kao sjeckanje ili pucketanje. Nije da je nesto katastrofalno ali se muzika ne moze normalno slusati, nasao sam na forumu da je mozda problem sto se hard disk zakucao u pio mod. Kod mene je na obe konfe DMA mod.

Stavljao sam i novi hard disk i opet odradio instal windowsa, i sve isto,

konfe su sledece
Asus P4u800-x
celeron 2.53
512mb ddr1
80gb wd ata
nvidia fx5200

[ bantes9 @ 05.04.2008. 22:22 ] @
Imao sam slican problem tj. kod mene se culo pucketanje u zvucnicima prilikom slusanja muzike.
Problem je nestao kada sam ubacio Creative audigy 2 karticu i poceo je koristiti umesto integrisane zvuzne.
[ citerce @ 06.04.2008. 01:18 ] @
pa stavio sam jednu 5.1 ne integrisanu i ista stvar se desavala
[ Binary Mind @ 06.04.2008. 02:21 ] @
Pusti neki film ili kraci video klip koji ces prethodno snimiti na hard ili igraj neku igricu sa zvukom i javi rezultate. Takodje napisi da li je muzika koju si pustao sa CD-a ili sa hard diska?
[ citerce @ 07.04.2008. 14:04 ] @
muzika je sa hard diska, a kad se pali windows takodje se cuje malkice da secne tj kao da prekida na pola sekunde

jedan od ova moja druga mi je danas priznao da je dirao bios bateriju i dzamper i da je vratio dzamper gdje je bio

ja sam i prije toga flesovao bios sa najnovijom verzijom sa sajta asusovog ali opet nema pomaka

[ Binary Mind @ 09.04.2008. 19:33 ] @
Da li je Windows XP normalna instalcija ili neka n-lite modifikovana? Ako je n-liteovana verzija sa odredjenim registry hackovima moze biti zbog toga.