[ Doc @ 14.10.2003. 18:33 ] @
Znam ima vas i dosta što se konektujete preko TEOL-a, pa vjerovatno ste čuli da je TEOL pustio u rad probnu verziju webmaila. Šta mislite o njemu, kako vam radi? Moja ocjena (1 do 5) je 2, jer samo radi...ali vrlo vrlo loše!!
[ btg @ 15.10.2003. 11:03 ] @
Webmail im je djubrast, pogotovo ako se uzme u obzri da su isp sa najvecim linkom u regiji.
Pretpostavljam da je problem u tome sto imaju dosta ljudi koji su zaposleni preko veze, pa neki od tih jedrih momaka odlucio je da pocne da uci asp i pokusa da napravi webmail sistem koji ce nametnuti svim korisnicima tog provajdera.
Zanimljiva stvar, od svog nastanka Teol je do danas zaposlio cca 200 ljudi, a da nisu raspisali ni jedan konkurs! Vise o tome u Nezavisnim novinama.
Btw, ja sam mislio da je Kozarska Dubica u Srpskoj?
[ dr ZiDoo @ 15.10.2003. 11:42 ] @
Telekom je to :).
Bože moj mora biti malo korumpcije.

Usput webmail ja mislim da je kupljen, a ne da je napisao neko "domaći".
Nije mi samo jasno zašto oni pišu webmail u MS tehnologiji kada im je većina servera pogonjena Linuxima i Solarisima.
Neka me neko ubjedi da nije bilo lakše koristi PHP ili JSP?

Glede znanja zaposlenih ne želim da komentarišem, nikoga ne poznajem pa ne želim da donosim preuranjene zaključke. Moja pohvala WebTimu, web stranice ja odlično urađena.
[ Doc @ 15.10.2003. 18:25 ] @
Citat:
btg:
Btw, ja sam mislio da je Kozarska Dubica u Srpskoj?


Pa i jest! Ne znam po čemu si donio zaključak da nije. Možda si ono BiH zamijenio sa FBiH.
[ btg @ 16.10.2003. 11:55 ] @
Citat:

Usput webmail ja mislim da je kupljen, a ne da je napisao neko "domaći".


Kupljen? Jos gore ako su za to platili, pogotovo ako se uzme u obzir i cinjenica koju pominjes vezano za *nix/MS.
Za PHP ne da je lakse, vec ima i vise mogucnosti.
Mogli su jednostavno uzeti neki os webmail, kao sto koristi i vecina drugih provajdera.
Ovako su platili (hmm a MS licenca) a dobili su nesto gore od konkurencije.
Njihova stvar...

Citat:
Moja pohvala WebTimu, web stranice ja odlično urađena.


Mogli su malo bolje da porade na zastupljenosti cirilice na stranici i cuvanju postavki.. pogotovo sto se tice foruma.


Sto se tice KD i BiH, to je malo dublje pitanje... koje nije za ovaj forum... uglavnom, izgubili smo rat onda kada priznamo u sebi da smo porazeni (kada se predamo, pokleknemo, odustanemo od borbe).