[ Ilic Igor @ 09.04.2008. 21:34 ] @
Pozdrav,
šetajući Delta city-jem primetio sam na svakom spratu Telenor reklamu uključu bluetooth i budi informisan (ako ne grešim).
Kako sam pričao pre par dana sa drugom koji to plasira u Makedoniji, radi se o jednoj vrlo zanimljivoj usluzi.
Ako vam je uključen BT kada prolazite pored neke radnje koja daje popuste ili trenutno ima sniženja, stiže vam poruka o detaljnima.
Kako sam primetio u Delti trenutno jos nije u funkciji.
Da li ima jos ovakvih BT mesta po Beogradu?
[ Nenad Vranjanac @ 09.04.2008. 22:21 ] @
ima, na autobuskim stanicama sa njihovom reklamom salju neke mp3 sadrzaje.
sve u svemu smor. treba da drzis ukljucen bt koji em crpi bateriju, em klinci stalno smaraju.
[ agasoft @ 09.04.2008. 22:58 ] @
Uključi blue tooth, potroši bateriju!
[ Slobodan Milivojevic @ 09.04.2008. 23:42 ] @
A kako to meni stigne poruka na telefon, valjda ja to prvo treba da prihvatim?
[ Ilic Igor @ 10.04.2008. 07:35 ] @
Sigurno ce stajati obavestenje kada pocne sa radom, klasika sifra je ta i ta, posle ukljucenja bt sigurno krece standardna konekcija.
Dobra stvar, sto je na nama je da li ćemo da uključimo/isključimo bt.
Ako sam došao da kupim patike sigurno neću isljučivati.
Jedino što mi pada na pamet jeste iritirajući zvukovi poruka drugih telefona i ljudi koji se sudaraju čitajući poruke .
Da li neko zna kako je ovaj sistem prošao u Evropi i sl. ?
[ MP3MP3 @ 10.04.2008. 10:18 ] @
Prica se da ce se u buducnosti koristiti slicna tehnologija samo optimizovana da manje trosi bateriju pa ce tako uperivanjem telefona na zgradu neke firme ljudi moci da saznaju cene i usluge...
U pojedinim gradovima ce na hotelima postavljati te predajnike i pomocu telefona(kojih trenutno nema u prodaji ali bice uskoro) tako da ce svi gosti znati sve cene i usluge kao i broj mesta u istom...
Primenjuje se i za mnoge druge stvari ali otom potom...
Procitao sam na sajtu i ne secam se linka, na zalost, tako da ne znam kako se tacno zove ta tehnologija.
[ Mister Big Time @ 10.04.2008. 23:23 ] @
Sta pricate ljudi, ja bio u ponedeljak u Delti i radi!!! Stigla mi neka app, ima brdo fenski sadrzaja i sve sto treba uz to, pa sam se brzo smorio i batalio... treba samo malo blize da pridjete kod onog stepenista :)
[ pisac @ 12.04.2008. 20:48 ] @
Khm, momci, lepo je to sve ali je u suprotnosti sa zakonom o oglašavanju. Ja srećom ne držim upaljen BT, ali kada bi mi se desilo da mi ostane uključen i dobijem takvu poruku, odmah bih rešio to putem tržišne inspekcije. Čisto iz principa.
[ pitikovski @ 12.04.2008. 23:38 ] @
Tu foru sam primetio jos pre mesec dana U Delti kada prodjem pored Maxi-ja,samo nisam nikada prihvatio konekciju.....ide nesto...Maxi info...bla bla.
[ Agent Smit @ 19.05.2008. 10:44 ] @
Ja sam video na stanici kod Beograđanke, kao uključi Bluetooth i skini stvar. Mislio sam da je to neka fora..Pa baš je to super..mislim ljudi trošite baterije, pa šta, odeš kući staviš ga na punjač i ćao. Ne razumem ovde bi svi da prže telefone a baterije da im traju danima, pa vežite si onda akumulator na leđa pa po Knezu..