[ srdjanm3 @ 11.04.2008. 10:37 ] @
Da li moze neko da mi objasni koja je razlika izmedju ove dve kartice, i ako je moguce da bude Raiffeisen primer....Koliko vidim obe su iste, sa obe je moguce placati kod nas i u inostranstvu...moguce je placati preko neta...

Jedino nisam video kako se skidaju pare sa Visa Clasic...za revolving znam, ide onih 5% ili vise, pa + kamata na ostatak...itd...itd..Ali za Clasic nisam nigde nasao, pa ako moze neko da mi to objasni.

Hvala unapred

Pozdrav
[ bantes9 @ 11.04.2008. 11:16 ] @
http://www.raiffeisenbank.co.yu/srpski/rates/rates.asp#VISA

Mislim da ces na ovoj stranici pronaci ono sto te zanima.
[ srdjanm3 @ 11.04.2008. 11:41 ] @
Hvala na linku...ali bio sam vec tu...i tu vidim za revolving kamate...i to sve sto ide...+ ima primer onaj kako se skida..ali...da li neko moze da mi kaze takav primer za Visa Classic...i sta je bolje...

Ako kupim nesto od 70000 i platim visa clasic...kakva ce biti razlika u odnosu ako platim sa revolving...na koliko rata ce da racunaju to sto platim sa Classic, i koliko ce mi mesecno skidati?

Pozdrav

P.S.
Mozda je glupo pitanje, ali zato i trazim objasnjenje.
[ bantes9 @ 11.04.2008. 20:44 ] @
Visa Classic funkcionise na drugacijem principu od revolving, vise podseca na elektron.
U prevodu ona je vezana ili za tvoj tekuci ili devizni racun i ukoliko bi zeleo da njom kupis robu u vrednosti od 70000 morao bi tu svotu da imas na jednom od ova dva racuna. Sa njom ne mozes kupovati na rate vec se ceo iznos odmah skida sa racuna za koji je vezana.