[ Milan Aksic @ 17.10.2001. 10:55 ] @
He, ovo je stvarno smesan problem, ali nisam naisao na opciju da se to iskljuci osim na mestu koje sada nije dostupno. Naime kada se startuje (u Win2000) dial-up konektovanje postoje edit boxovi: User name, Password i check boxovi: Save password i Conect Automatically. E sada neko mi je chekirao Conect Automatically i to nikako sada ne mogu da maknem. U win98 kada se lupi cancel onda prozor dial-up - a i dalje stoji a u Win2000 se odmah nakon cancel makne. Posto mi ne odgovara da se konektuje automatski, da li neko moze da mi kaze da li na nekom drugom mestu postoji opcija da se to dechekira, jer ja nisam nasao.
[ U--G @ 17.10.2001. 11:38 ] @
Pa napravi jos jednu dial-up konekciju sa istim podacima, ovu prvu obrisi i gotovo.
[ Milan Aksic @ 17.10.2001. 13:13 ] @
Uf, pa znam to, ali sam mislio da postoji i neki drugi nacin da se to ispravi, jer moram u dosta programa da menjam, koju konekciju da koriste itd.
[ Darko Prelic @ 17.10.2001. 14:18 ] @
Pa bre obriši tu konekciju i jednostavno napravi istu, sa istim imenom ( npr. EUnet ), i sve će da funkcioniše bez problema. Probaj, videćeš.
[ Torpedo @ 17.10.2001. 17:00 ] @
Probaj ovako:
Desni klik Network & dial up ,pa open.Zatim na tab Advanced ,onda Dial up preference.Uncheck Always ask me before autodialing.
Nadam se da ce pomoci!
[ Milan Aksic @ 18.10.2001. 01:13 ] @
Citat:
darX je napisao:
Pa bre obriši tu konekciju i jednostavno napravi istu, sa istim imenom ( npr. EUnet ), i sve će da funkcioniše bez problema. Probaj, videćeš.


Dobro, dobro sredjeno je vec, to je moglo da se resi na dosta nacina.samo me je intresovalo da mi nije promakla negde ta opcija.