[ n1xor @ 22.04.2008. 18:54 ] @
Pozdrav svima, imam jedan problem, pokusao sam sam da to resim,ali... ne ide mi.. Problem je u tome:

Reinstall sam win i instalirao sve drajvere.. i sve normalno, otvorim winamp i pustim mp3 ... ali, kada pesma ide zvuk mi preskace, i secka... tako je isto i kada mi neko posalje npr "nudge" na MSN-u ... ili kada nesto drugo uradim, uvek secka ili preskace... Onda sam pomislio da sam nesto lose odradio i reinstaliram opet... i opet mi se isto desava, da li neko zna u cemu je problem? Imam Realtek ac97 mainboard: MSI MS 6712...

Zamolio bih nekog ko zna u cemu je problem da mi odgovori sto pre.. hvala.
[ vindic8or @ 22.04.2008. 19:06 ] @
Probaj da skines najnoviji drajver za ac97 chip i uninstalliraj drajver koji je vec instaliran, pa tek onda instaliraj novi.
[ n1xor @ 22.04.2008. 20:44 ] @
Mozes li mi reci gde?
[ vindic8or @ 22.04.2008. 20:58 ] @
Koliko sam ja uspeo da nadjem model tvoje maticne ploce je MSI KT4V (MS 6712).
Poslednji drajver za zvuk je ovde.
[ n1xor @ 22.04.2008. 22:37 ] @
ej.. evo ga radi sad lepo u winampu sve.. ali, kada otvorim neku stranicu.. tj (kada otvara) malo zasecka.. do cega je sad pa to? nije strasno, moze da se slusa i sve, ali, iritira..
[ acaradio @ 23.04.2008. 12:20 ] @
Prvo, valjalo bi da skines i nove drajvere za maticnu plocu, kao i za graficku kartu (video parametri treba da budu pravilno podeseni). Posle toga (ako je problem i dalje prisutan) ukloni Winamp, rucno ocisti folder u kome je bio instaliran i ponovo pokreni njegovu instalaciju.
Nakon instalacije, pokreni Winamp i proveri da li je doslo do promene (da oi problem jos uvek postoji). Probaj i da promenis izlaz na Winampu: ides na Options > Preferences > Plug-ins > Output, pa umesto DirectSound Output odaberes WaveOut Output.