[ milosch89 @ 24.04.2008. 23:54 ] @
telefon mi je lose radio,ili zakuca ili se samo ugasi pa sam odlucio da ga flesujem....posle dosta muke to j e bilo uspesno.ali kada sam posle par dana uzeo mob od druga da nesto prebacim u svoj mob,opet je poceo da se gasi...
i tako sam ceo dan pokusao da ga ukljucim i posle mnogo pokusaja sam je proradio....ali kada sam sa racunara preacivao nesto na njega opet se desila ista stvar,radio je 1min i oper je poceo samo se gasi ili jednostavno zakuca.
Zakljucio sam da se to desava svaki put kada se nesto kopira u memoriju telefona.
Dali je moguce da je ta memorija ostecena ili sta je vec sa tim i sta da radim ,tj da li bi pomoglo ponovo da ga flesujem????
[ coyote_kv @ 01.05.2008. 01:23 ] @
Kao prvo trebao si da napises koji je telefon u pitanju! Vrlo je moguce da nisi lepo izflesovao fon, nije to tako jednostavno uraditi na nekim telefonima.
[ Adidas108 @ 01.05.2008. 01:56 ] @
ako ti je flesovanje bio uspesno and nije do flashovanja moguce je da ti je kartica "zaglupela"..sta se desava kad izvadis karticu?jel i dalje isti prob ili ...?ako je isti..ponovo flashuj ali daj da to neko uradi koje expertniji ;)
[ skymobile @ 02.05.2008. 19:38 ] @
Kako to izgleda kad tel ne isfleshujes "lepo" pa on radi par dana i posle po starom?NE razumem kako se to ne isfleshuje "lepo"?
[ milosch89 @ 13.05.2008. 14:51 ] @
ma posle nekoliko uzastopnih flesovanja je proradio samo sam ga flesovao i ostavio jedan dan,posle je radio ok
[ skymobile @ 14.05.2008. 23:13 ] @
Pa dobro, trebalo mu malo vremena da se "primi" flesh......