[ artlantic @ 29.04.2008. 23:16 ] @
Molio bih nekoga ko zna kako da resim 2CO problem, da mi pomogne jer vec razmisljam da prezalim novac i napustim transakciju.

Platio sam Virtuon Visa karticom Raiffeisen banke registraciju na http://www.2checkout.com a to je servis za placanje preko Interneta koji zelim da koristim na svom sajtu.
Servis 2CO je poznat i pre nego sto sam se odlucio za njega, saznao sam da ga mnogo ljudi kod nas koristi. Ima dosta postova i na ovom forumu.

Iznos koji sam platio je 49 $ i kada sam to obavio zatrazili su od mene da to verifikujem sa tri digitalna broja
koje bi trebalo da vidim po uplati tih 49 $ na nekom izvodu koji bih kako oni kazu dobio banke Raiffeisen.
Po njihovim recima taj digitalni broj se automatski generise po uplati i vidi se na izlaznoj formi u banci ili bilo
kojoj drugoj odakle bih ja uplatio.

Na Raiffeisen online-u sam proverio sve i nisam dobio nikakav broj vec stoji samo kratki naziv njihove kompanije 2CO.
Zatim sam danas otisao u Raiffeisen banku u Nisu ali cak ni od direktora te banke nisam dobio odgovor ni informaciju.
Covek je zvao i nekog treceg, strucnijeg po tom pitanju ali ni taj covek nije bio od pomoci.
Pricu o tri broja shvataju kao nekakvo zezanje i ispada da ne znaju za 2CO kao servis, mada mislim da se prave da ne znaju.

Iz 2CO- a me strpljivo cekaju da im to posaljem i u nastavku ovde saljem njihovo poslednje pismo...


Hello,

Thank you for contacting 2Checkout.com. I do apologize for any delay in response.

The code appears on your bank statement. Please send a copy of the statement showing the $49.00 charge from 2CO.com to [email protected] or fax to 1.614.921.2451 attn: Risk

Should you need additional assistance, have further questions, comments or concerns, please do not hesitate to reopen this ticket or call our 24 Hour customer care center toll-free from the US & Canada at 1-877-294-0273, Internationally at 1-614-921-2450 or from the UK & Northern Ireland at 8718718283.

Best Wishes,
Bryan Blair
Risk Analysis & Investigation
Prevention and Solutions Team
2Checkout.com, Inc.
www.2Checkout.com



Po njihovoj prici, taj kod sadrzi 3 cifre bi morao da se nalazi iza nekakve zvezdice.
Na Raiffeisen Online-u ga nema prikazanog, sve sam prekopao.

Ukoliko se nekome desio isti problem, bilo bi mi jako korisno da mi da savet kako da zavrsim proces registracije.

Hvala
[ webex @ 29.04.2008. 23:45 ] @
A jel dobijaš izvode na kraju meseca od banke? Možda na njemu piše?
[ OffShore @ 30.04.2008. 00:10 ] @
kad vidis 49$ da je skinuto, prepisi 3 cifre koje se nalaze pokraj, mogu biti i 3 slova, iako bi ti toplo preporucio da bjezis od njih jer su nevidjeni kreteni i kradu pare.

Imas puno dobrih a besplatnih servisa kao sto je www.ccnow.com i ostali
[ artlantic @ 30.04.2008. 08:53 ] @
Tek sam otvorio racun kod Raiffeisena i jos nemam izvode ali sam juce bio u banci i predpostavljam da ako juce nisu mogli da mi pomognu tamo na licu mesta onda ne mogu ni kroz izvode.
Ne verujem da bih morao da cekam na to ceo mesec. To bi po transakciji moralo odmahda bude vidljivo a iz 2CO-a me pozuruju kroz mailove da to zavrsim.
[ elinfo1970 @ 28.06.2008. 02:30 ] @
Nije problem.
Na poledjini kartice imas telefonski broj 011/.... pa pozovi taj broj i objasni sta ti treba i dobices taj broj
Ja sam tako uradio i 2co savrseno sljaka. Nemam nikakvih problema sa njima