[ u N N a m e d @ 18.10.2003. 23:06 ] @
Da ne zna mozda neko ima li gdje da se downloadjue preveden mIRC help file ?
*preveden na SR
[ Demoritus @ 19.10.2003. 15:23 ] @
E, ja znam - http://www.google.com
[ u N N a m e d @ 20.10.2003. 01:34 ] @
Citat:
MasterOfUndead:
Citat:
u N N a m e d:
Da ne zna mozda neko ima li gdje da se downloadjue preveden mIRC help file ?
*preveden na SR


A sta ce ti to u zivotu?!


Heh, ... meni ne treba ama bash nista nego jedan mi se drug zagrijao za to opasno oce da 'mircuje' a poima nema ni o cemu drugo pa me napao da mu ja prevodim mirc help file, a meni naravno muka pa reko da vidim mozda ma neko ko zna da postoji vec preveden!Ako ne znas dje ima nisi trebao ni postovati i muciti mi da ti kazem sta ce mi to u zivotu :P
[ Mitrović Srđan @ 20.10.2003. 02:37 ] @
Citat:
u N N a m e d:
Citat:
MasterOfUndead:
Citat:
u N N a m e d:
Da ne zna mozda neko ima li gdje da se downloadjue preveden mIRC help file ?
*preveden na SR


A sta ce ti to u zivotu?!


Heh, ... meni ne treba ama bash nista nego jedan mi se drug zagrijao za to opasno oce da 'mircuje' a poima nema ni o cemu drugo pa me napao da mu ja prevodim mirc help file, a meni naravno muka pa reko da vidim mozda ma neko ko zna da postoji vec preveden!Ako ne znas dje ima nisi trebao ni postovati i muciti mi da ti kazem sta ce mi to u zivotu :P



medju top temama imas lepo izdeklemovane komande za irc tako da.......
[ u N N a m e d @ 29.10.2003. 02:00 ] @
ne trazim ja komande! zar se komande mogu prevesti ?
trazim mirc help file (F1 u mircu) preveden! kao sto sam rekao meni ne treba, ali moze masu da me spasi jer ako ne nadjem to prevedeno moracu da prevodim drugu koji je zapeo oce da pise addone i scripte ...
zato ako neko zna ... pomagajte ljudi inace sam osudjen na muku :P

Pozdrav!
[ Darko Pipic @ 29.10.2003. 11:47 ] @
Bolje se muci da ga naucis engleski nego da mu prevodis na srpski.
[ u N N a m e d @ 29.10.2003. 23:07 ] @
Hehehhehe, dobra ideja Ghost ... samo mi je mali problem sto nemam vremena, fax i obaveze ... a moram mu nekako zavrsiti to, dugujem mu masu usluga
[ kUdtiHaEX @ 03.11.2003. 09:27 ] @
Bez uvrede, ali mislim da je mirc tako napravljen da je HELP uopste nepotreban. Mislim na HELP koji se tice koriscenja programa a ne komandi IRC-a...