[ bagzy @ 08.05.2008. 19:33 ] @
kada ga startam na displeju su cetiri boje podeljene jednako preko celog ekrana (crvena,zelena,plava i dole malo belo) i gore u vrhu stoji IPL 2.15.0001 i ispod SPL 2.15.0001. i nista vise ne mogu ga dalje startati,samo tako stoji.

e sada spojim ga preko USB kabla ubacim image u njega ovaj Prophet_ShadoW_2.0_TE i probao sam i CE i on odradi sve na displeju krene proces onaj i ubacuje 10-15 minuta i kada zavrsi i resetuje se opet ovaj displej sa cetiri boje, nece da ga starta... napominjem da je na njemu bio windows mobile 5.0 i ja sam brisao datoteke rucno i od tada ne mogu da ga ukljucim, e sada mozda ima neki reset ili format preko usb kabla ili tako nesto prije ubacivanja ovog imagea, ustvari da li je image taj njegov software ili prvo treba ubaciti software pa onda image(gdje naci sowtware ili image koji ce raditi kada se ubaci u njega,ustvari koji ce dignuti sistem) ,to me malo buni, napominjem da nemam org.Cd za njega... pomoc... ako moze neki link... zahvaljujem

znaci model je O2 Xda (ispod baterije pise PM300) HTC Inovation, Made in Taiwan
[ zarelik @ 12.05.2008. 16:49 ] @
Imam isti model XdaO2...
Ja nikada nisam mogao instalirati WM5, samo WM2003, ili WM2003 SE
Koliko dugo imaš taj Pocket PC ?
Da li si početnik u svemu tome ?
Kažeš da je imao WM5... Da li je fabrički došao na njemu ili ga je neko flešovao ?


Da li ti treba možda operativni sistem ? (pošto kažeš da nemaš CD)

Probaj i ovde pročitati... Ima svakakvih iskustava:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=268
[ bagzy @ 22.05.2008. 21:23 ] @
resio problem, evo resenja za sve koji imaju ovaj model...

sa linka ftp://xda:[email protected]_2207114_024721_NVID.exe
skinuti ovaj Prophet image (47,5MB) i razipovati ga u folder...

iskljuciti ActiveSync i direktno spoji pda na usb kabl i pokreni ovaj gore RUU_Prophet i instalacija krece za minutu dok se sinhronizuje i na pda-u se vidi kako ide instal u postotcima. (instalacija traje 10-15 min)

posle toga imate instalisan WM5

evo podataka iz settings ---about:

Microsoft Windows Mobile** Version 5.0
OS 5.1.195 (Bulid 14928.2.2.0)

posle toga sam probao da dignem WM 6.1 sa drugim Prophetom, al ne moze ga instalisat, dal taj prophet ne podrzava taj pda ili se ne moze instalisati na njega WM 6.1 posto je to malo stariji uredjaj, al dosadilo mi je a radi i ovako...

uglavnom sada radi sve i wireless i telefon i sve ostale funkcije...

ovo je uputstvo samo za ovaj model Q2 XDA-neo (PM300), u slucaju da vam padne OS....
[ Alimen @ 25.08.2009. 09:05 ] @
Imam PM 300 pokusavam skinuti ovaj fajl ali ga nema... ako neko ima da mi posalje link hvala.