[ owim @ 09.05.2008. 03:17 ] @
Nova usluga kompanje Telenor i zove se Agillic CLM (Customer Lifecycle Marketing).

Nacini aktivacije/deaktivacije

Korisnici (prepiad i postpaid) ce biti pozvani da se prikljuce programu putem uvodnog SMS. Nakon SMS korisnicima ce biti poslata WAP push poruka sa linkom ka personalizovanoj wap adresi savetnik.telenor.rs/tnor_rs (besplatan protok saobracaja). Ukoliko se korisnici ne uloguju na pomenutu WAP adresu u roku od 7 dana, bice im poslat SMS podsetnik sa WAP adresom koju bi trebalo posetiti.
Ne postoji deaktivacija usluge, vec korisnici jednostavno ne moraju posecivati WAP stranicu.
Usluga je besplatna
[ Jbyn4e @ 09.05.2008. 08:03 ] @
Sve si lepo napisao, sem cemu to cudo sluzi uopste (a usto i ne radi :))) - po crtacu)
[ owim @ 09.05.2008. 20:57 ] @
Ovo je zvanični odgovor (mada meni i dalje nije jasno):

"Prednost Agillice je u tome sto ne morate da se konektujete preko racunara vec mozete direktno preko aparata pristupiti sajtu i odabrati odmah tarifni paket koji Vam najvise odgovara kao i mnoge druge povoljnosti u koriscenju dodatnih usluga."
[ renne @ 09.05.2008. 21:26 ] @
pa i bez toga može da se pristupi sajtu (valjda)
[ agasoft @ 09.05.2008. 23:24 ] @
hehehe, meni kaže da sam poslovni korisnik...
[ owim @ 10.05.2008. 09:16 ] @
Može li neko meni da objasni o čemu se radi? :-)
[ agasoft @ 10.05.2008. 12:15 ] @
IDi na portal telenora wap stranu, pa odaberi moj telenor, pa savetnik
tarifa, i sve će ti se kasti.
[ evolution @ 24.05.2008. 13:15 ] @
"Vaš tarifni savetnik vodi računa o tome da na najbolji način iskoristite Vaš tarifni paket. On će Vam pomoći da pronađete najpovoljniju tarifu koja u potpunosti odgovara Vašim potrebama.

Takođe, tarifni savetnik će Vam objasniti Telenor servise koje još niste počeli da koristite. Savetnik za tarife stoji Vam na raspolaganju i za download, kao i pretraživanje Interneta.

Tarifni savetnik je besplatna usluga, dostupna putem Telenor WAP Portala. Prijavljivanje za korišćenje navedene usluge se vrši na portalu „Moj Telenor“.

Nakon što se prijavite, u periodu do sedam dana dobićete SMS sa pozivnicom za pristup Vašem tarifnom savetniku."

http://www.telenor.rs/?section=private&page=5499
[ duck@ @ 07.06.2008. 07:31 ] @
Slanje poruke o pomenutoj usluzi u 2 ujutru! sa broja 9832 i bez ikakvog nagovestaja da se radi o telenoru, a osim sms-a stize i push poruka sa linkom za instalaciju je nista drugo nego SPAM!!!

moze da se kaze i ovako: Spamuje te tvoj operater sa nepoznatog broja, bez potpisa, i push porukom za instaliranje usless programa!

[ owim @ 07.06.2008. 16:44 ] @
Drugim rečima, niko do sada nije probao ovaj Savetnik tarifa? Poslao sam zahtev da mi stigne push poruka, ali nikad nije.
[ Slobodan Milivojevic @ 07.06.2008. 17:57 ] @
Meni juce na postpaid broj stigla wap push poruka (sama od sebe?!), otvorio sam tarifni savetnik, ali sem analize moje potrosnje nista mi nije predlozio?
[ milanpavke @ 08.06.2008. 00:33 ] @
Citat:
owim: Drugim rečima, niko do sada nije probao ovaj Savetnik tarifa? Poslao sam zahtev da mi stigne push poruka, ali nikad nije.
I sa mnom isti slucaj, poslao sam davno i nije stigla.
[ draganbg82 @ 17.06.2008. 09:51 ] @
Pritom , ni protok podataka nije besplatan. Opet lopovi.