[ Sumnjiv @ 09.05.2008. 17:34 ] @
Pozdrav,

Presao sam na paket prenesi 325, kako da znam koliko minuta sam preneo u sledeci mesec, da li to negde pise ili treba da sabiram?

Hvala
[ night-shift @ 09.05.2008. 18:25 ] @
Nisi vidovit, tako da ne možeš znati koliko si preneo minuta u naredni mesec, ali možeš znati koliko si preneo minuta iz prethodnog u tekući mesec: *100#

A za proveru preostalih minuta do kraja meseca ti ni Milan Tarotolog ne bi pomogao :)
[ Sumnjiv @ 09.05.2008. 18:43 ] @
Very funny

dakle, koliko sam preneo minuta u ovaj mesec?

[ night-shift @ 09.05.2008. 18:46 ] @
Ti mene z. ili šta?

Kucaj na telefonu *100# i onda zelenu slušalicu!
[ Sumnjiv @ 09.05.2008. 19:01 ] @
Hvala :)
[ Catch 22 @ 10.05.2008. 23:50 ] @
Kratki kodovi

Postpaid

Provera prenetih minuta - tarifni paket Prenesi
*100#
Kod omogućava proveru prenetih minuta i poruka (iz prethodnog meseca) za korisnike tarifnih paketa "Prenesi".

Upit stanja preko USSD koda
*311#
Upit stanja preko koda *311# je jednostavan način dobijanja informacija o stanju na postpaid računu. Korišćenje usluge je jednostavno: Unosom *311# a zatim pritiskom na taster zelena slušalica ili OK dobija se povratna informacija sa trenutnim stanjem na računu. *311*1# - engleska verzja

Detalji računa preko USSD koda
*411#
Kod *411# omogućava proveru detalja računa. Informacija o tarifnom paketu koji se prikazuje trenutno na ekranu aparat (USSD odgovor). Nakon par sekundi se dobija poruku sa sledećim podacima: iznos poslednjeg računa, iznos ukupnog dugovanja, poziv na broj za poslednji račun i tekući račun (SMS odgovor).
*411*1# - engleska verzja



Prepaid

Trenutni iznos kredita
*121#
Unosom koda *121# i pritiskom na taster zelena slušalica ili OK dobija se povratna informacija o trenutnom iznosu kredita. Va usluga se može koristiti u roaming-u i to u onim mrežama koje podržavaju USSD servis.

Rok za dopunu kredita
*131#
Unosom koda *131# i pritiskom na taster zelena slušalica ili OK dobija se povratna informacija o rokovima za dopunu kredita. Ova usluga se može koristiti u roaming-u i to u onim mrežama koje podržavaju USSD servis.

Dopuna kredita preko USSD servisa u roaming-u
*912*
Unosom koda *912*broj vaučera# i pritiskom na taster zelena slušalica ili OK prepaid korisnici imaju mogućnost da unesu kupljeni vaučer. Ova usluga se može koristiti u roaming-u i to u onim mrežama koje podržavaju USSD servis.

Svi gore navedeni kodovi su besplatni i u romingu.