[ R A V E N @ 13.05.2008. 02:57 ] @
Recimo da sam pod Windowsima,koristeći μTorrent,završio 5 datoteka nekog torrenta koji ih sadrži 10 - da li mogu ostalih 5 finalizirati pod KTorrentom,bez da moram startovati torrent od početka?

Tj.,da li i KTorrent ima mogućnost da ako u download direktoriju nađe već neke završene datoteke,izvrši njihovu provjeru i nastavi download?

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 13.05.2008. u 04:17 GMT+1]
[ Danilo Cvjeticanin @ 13.05.2008. 09:39 ] @
Evo ja sam bas sada to probao i nisam uspeo.
[ Zekica @ 13.05.2008. 09:43 ] @
Kod mene to radi bez problema. Samo je potrebno da imas apsolutno ista imena (foldera i fajlova), i da kao download direktorijum selektujes onaj u kome se nalazi osnovni folder torrenta.

KTorrent ce na pocetku proveriti koji su chunk-ovi u fajlu skinuti i nastaviti da skida one koji nisu zavrseni.
[ R A V E N @ 13.05.2008. 10:35 ] @
Citat:
apsolutno ista imena (foldera i fajlova), i da kao download direktorijum selektujes onaj u kome se nalazi osnovni folder torrenta.


Podrazumjeva se!

Aha,znači može i djelimično završene datoteke?
[ Danilo Cvjeticanin @ 13.05.2008. 10:58 ] @
Citat:
Zekica: Kod mene to radi bez problema. Samo je potrebno da imas apsolutno ista imena (foldera i fajlova), i da kao download direktorijum selektujes onaj u kome se nalazi osnovni folder torrenta.

KTorrent ce na pocetku proveriti koji su chunk-ovi u fajlu skinuti i nastaviti da skida one koji nisu zavrseni.


Hvala care, nije mi bio isti download folder. Extra sam se sada odusevio, sve sam uspeo da nastavim sa druge masine.

Citat:
R A V E N: Podrazumjeva se!

Aha,znači može i djelimično završene datoteke?


Moze. Probaj super je.
[ R A V E N @ 18.05.2008. 16:16 ] @
Svakako! Hvala!
[ parafora @ 07.06.2008. 12:02 ] @
pored ovog nacina postoji i import plagin koji sluzi bas az ovo... moze se naci medju ostalim plaginovima tj vec je instaliran i samo se treba ukljuciti