[ parmin @ 15.05.2008. 22:23 ] @
Imam mikrofon stabilni na stalku i radio je dobro. Zatim sam kupio kamericu sa mikrofonom i ovaj stabilni je prestao da radi, kada sam instalirao kamericu. Sada kada uključim kamericu, sagovornik mi kaže da me čuje isprekidano, kada kamericu isključim dobro se čujem. Probao sam da nađem odgovor ovde na forumu, ali uglavnom sve počinje sa tim da mikrofon ne radi, ali niko nije objasnio kako da sve podesim da mikrofon proradi. Svako se odjavi sa proradilo je, a ne kaže šta je uradio. Uključen je isto kao i kada je prestao da radi, nema nikakav prekidač, ništa nije čekirano (mute), sve je normalno kako je bilo.
[ parmin @ 20.05.2008. 20:57 ] @
Sredio sam mikrofon. Sada radi. Ako neko bude čitao posle godinu dana ovo da zna: Na disku za matičnu ploču imam instalaciju za Sound Max. To mi je bilo instalirano. Ja sam mislio da mi je to nešto što mi ne treba i izbacim to i mikrofon je crko. Nikakva štelovanja preko Sound and audio devices nisu pomogla i kažem, kada sam ponovo instalirao sound preko matične ploče krenulo je.
[ walker68 @ 02.05.2009. 22:47 ] @
I ja imam sada isti problem.da deinstaliram soond max kao program i da ponova da ga instaliram?
mikrofon jedva cuje moj glas preko slusalica....hteo sam da razgovaram preko neta sa jednim ortakom u Akronu, USA, ali on me nijje cuo. neka mi neko javi slicna iskustva.
[ walker68 @ 03.05.2009. 21:18 ] @
Evo danas sam reinstalirao program Sound max i sada mogu da snimam zvuk i da pricam telefonom preko interneta...
Ali obavezno da se restartuje racunar posle deinstalaciju i posle instalacije. Kod mene to nije bio slucaj i ubio sam se dok nisam to resio......