[ sinisa s @ 16.05.2008. 12:32 ] @
www.dpstudio.co.yu

sta mislite o dizajnu ovoga sajta...

Hvala unapred drugari.
[ wizarded @ 17.05.2008. 06:56 ] @
Premala su ti slova sa kojima prikazujes tekst u donjem levom uglu ili su barem meni to na 1024x768, isto tako mislim da su i slike u portofoliu stranica sto si pravio male. Mozda da povecas prikaz tog sadrzaja, inace je ok.
[ m.stojanov @ 17.05.2008. 07:25 ] @
Dopada mi se, ali slova su previse sitna.
[ Max Payne @ 17.05.2008. 08:06 ] @
Bas lepo, ali opet ono sto je meni tipicno za flesh sitna i lose citljiva slova. Informacija nije u prvom planu vec dizajn, a trebalo bi da bude obrnuto. Inace sajt pocinje bas upecatljivo, sve je jasno i lepo vidljivo, mislim na onaj intro, ali posle vazi ovo sto sam pre napisao. U svakom slucaju, dobar posao, samo malo ovo popraviti ako je moguce. Portfolio - nema linkova do sajtova koje si napravio, tesko moze nesto da se zakljuci o tvom radu na osnovu samo ovih slikica.
[ sinisa s @ 17.05.2008. 18:37 ] @
Hvala na javljanju, povecao sam slova, dodao jos par stvari, napravio efekat vode... Sto se tice slika portfolia i one ce doci na red. Jasno mi je da moraju biti vece i izlinkovane, no ne moze se sve stici, kratak mi dan :) .
Puno pozdrava...
[ Stranger2 @ 18.05.2008. 00:15 ] @
jako lepo i skladno. skoro sve je super za moj ukus.
Narocito mi se svidjaju ovi elementi sto prolecu. To je super detalj protiv dosade i monotonije. Nesto se pojavljuje cak i kada korisnik nista ne radi. Dobra i ideja i izvedba.

Kod mene su slova dosta sitna, skoro pa nečitljiva s obzirom na rezoluciju i veličinu monitora.
Predlažem da slova budu krupnija i da se skroluju kao u filmovima. Mogao bi i tu da ubacis neki efekat, recimo da da se skrolanje uspori kada naidjes kursorom preko teksta...
[ feroc1ty @ 19.05.2008. 22:29 ] @
Meni se ne svidja taj crveni okvir...