[ dejanc @ 17.05.2008. 13:46 ] @
Molim vas,
prokomentarisite www.itposlovi.info
look and feel ;)
[ LoLive @ 17.05.2008. 14:06 ] @
samo jedna reč
fino..
[ drdrksa @ 17.05.2008. 14:34 ] @
Svaka cast, odlicno!
[ Sabijach @ 17.05.2008. 15:22 ] @
Odlično uradjeno. Jedino mi se ne svidja to što text u headeru ima crnu pozadinu
[ NeonDragon @ 17.05.2008. 19:19 ] @
solidno. nego, jel to jobberbase?
[ Davor Vlajkovic @ 15.07.2008. 20:08 ] @
[att_img]

Dejane, da li bi bio ljubazan da mi objasniš ovo?

Koliko mi je poznato, niti sam u skorije vreme tražio radnike u svoje ime, niti sam ikada tražio radnike, za sebe ili za druge, preko tvog sajta. Odakle onda moje ime u strukturi linkova itposlovi.info?!

Nemam ništa protiv tebe ili tvog sajta, štaviše otvoren sam za svaku diskusiju po pitanju eventualne saradnje, ali mi jako smeta korišćenje mog imena u svrhe propagiranja sajta sa kojim nemam nikakve veze, niti me je iko pitao za dozvolu da to radi!
[ dejanc @ 05.08.2008. 11:10 ] @
Davore,


Iako je moja berza nisam siguran kako moze biti tu tvoje ime ako nisi imao nikakve ponude poslova
ima 3 zaposlena, 2 rade na odrzavanju i novim poslovima i jedan seo
tako da ako si imao neke ponude poslovi bi se nasli tu, u suprotnom mislim da nije moguce to da se desi

sada koliko sam gledao vise te nema na berzi tako da si verovatno obrisao te poslove?
[ Davor Vlajkovic @ 05.08.2008. 11:39 ] @
Jedino što meni pada na pamet je da je neko od vas copy/paste-ovao ponude koje sam ja, uz dozvolu njihovih autora, prenosio posetiocima naše IT berze poslova i tom prilikom ih, slučajno ili namerno, tagovao pod mojim imenom umesto imenima firmi čije su te ponude bile. Vaš sajt nikada nisam koristio pa tako i nisam mogao da utičem na njegov sadržaj, uključujući i postavljanje i povlačenje ponuda.

Molim da se to ubuduće ne radi, a ako budete želeli neki vid saradnje ja sam, kao što rekoh, uvek otvoren za dijalog. OK?
[ dejanc @ 07.08.2008. 18:07 ] @
Prenecu mojim moderatorima, hvala