[ pancevac2006 @ 20.05.2008. 09:53 ] @
Trebala bi mi neka aplikacija koja je najpodobnija za vodjenje kucnog budzeta.
Upisivanje dnevnih troskova, mesecnih racuna, plata....

Da li neko zna za slican program?

Hvala
[ Catch 22 @ 20.05.2008. 11:58 ] @
Microsoft Money

6 Great Free Alternatives to Quicken & MS Money
[ Elojd @ 08.01.2010. 07:18 ] @
Sada postoji i specijalizovana web aplikacija prilagođena za domaće banke.
Kućne finansije i lični budžet se može kontrolisati pomoću Slamarica.com.
[ tasa89 @ 10.03.2011. 21:19 ] @
Ne koristim excel tabele to me je uvek nerviralo. Koristim http://www.budzet.rs vec neko vreme i mogu slobodno da kazem da je dobar, a da ne kazem da mogu da pristupim i preko mobilnog.
[ gancagarinca @ 01.02.2012. 17:07 ] @
Evo besplatnog programa na srpskom jeziku za upravljanje kućnim budžetom.

“Plan budžeta” je program koji čine tabele prihoda, troškova i bilansa po mesecima. Pored toga, sadrži najvažnije pokazatelje strukture svih ovih kategorija, kao i njihovo kretanje tokom godine. Jasan pregled omogućuju i grafikoni, kako na mesečnom, tako i na godišnjem nivou.

Svakodnevnom evidencijom, koja ne oduzima vise od 10 minuta, moguće je uštedeti i do 15 odsto troškova na godišnjem nivou, bez ugrožavanja dostignutog nivoa standarda života.

U želji da nam svima bude lakše stavljam vam na raspolaganje ovaj program potpuno besplatno. Mošete ga “skinuti” putem ovog linka
http://biznisplan.com/index.ph...duct/product&product_id=56
[ djurkash @ 28.01.2013. 17:33 ] @
Da li je neko probao ove servise, pre svega mislim na slamaricu, budžet ili debito u kombinaciji sa mobilnim uređajem, recimo androidom?

Kakva su trenutno iskustva, koristi li neko uopšte ove sevise?
[ casper.link @ 29.01.2013. 21:18 ] @
Zna li neko ovu vrstu aplikacije koja ima podrsku za BAM (Bosansku marku, KM)? Koliko sam skontao, nijedna ova aplikacija nema tu podrsku?
[ Jovana_87_Bg @ 23.04.2013. 15:00 ] @
Odličan i veoma jednostavan program za evdienciju kućnog budžeta:


Edit:

Jovana, reklamiranje svog softvera, i uopšte ličnih komercijalnih proizvoda, na ES-u nije dozvoljeno.