[ BalkanFriendFinder @ 20.05.2008. 17:52 ] @
Pozdrav svima;

prije dva mjeseca zapoceo sam jednu stranicu tipa drustvene mreze...ne zelim jos nista trosit na reklamu jer nije jos sve gotovo(kako treba ili nikako),a posto sam odbijen od adbritea,cpxinteractive-a a adsense sam furao mjesec dana i zbog svoje naivnosti ostao i bez njega,nisu ljudi glupi(invalid click activity)...

Ako netko ima koristan savjet tipa programa slicnih adsenseu ili affiliate programa koji su popularni na ovim nasim balkanskim prostorima...?jer ne mogu cekati dnevne posjete od 10000 ljudi da zaradjujem,volio bih prije poceti...sa svojih 100-200 uniquea dnevno...

neka netko ne shvati da ja puno ocekujem od zarade u sadasnjoj situaciji...barem za kafu hehe

pozdrav
[ skeo @ 21.05.2008. 00:00 ] @
Probaj sa www.etarget.rs, ali ja sa 1000 unikata mesecno nisam mogao da predjem 100 - 200 dinara, sto je smesno :)
[ BalkanFriendFinder @ 21.05.2008. 07:48 ] @
Hvala...citao sam na forumima o etargetu kao o losem programu...ljudi koji na etargetu zaradjuju odredjenu svotu novca na adsenseu su zaradjivali duplo vise...nema smisla
[ BalkanFriendFinder @ 24.05.2008. 09:45 ] @
hvala vam puno na svim ovim silnim strucnim odgovorima i sto ste nasli vremena da pored svojih milionskih biznisa odgovorite meni i savjetujete me...Zelim vam puno uspjeha i srece u radu i zivotu...nastavite tako...daleko cete dogurati...

pozdrav svima...
[ user999 @ 11.06.2008. 19:13 ] @
Adsense ili ništa.

Mislim, ako razviješ stranice do velikog broja posjeta, tada ti je svejedno, oglašivači će naći tebe, a do tada, meni puno pomaže AdSense.
[ D.i M.e @ 11.06.2008. 20:50 ] @
Evo ti jedan spisak koji je doduše zastareo, ali možeš posle dalje da istražuješ.
[ BalkanFriendFinder @ 14.06.2008. 18:17 ] @
hvala na odgovorima,ali od adsensea nista...otkad sam izbacen samo negativne odgovore dobivam...zao mi je sto sam u pocetku bio pohlepan sa adsenseom...sto se tice JEDNOG SPISKA pogledao sam i nije lose...sigurno cu se ukljuciti u jedan od njih...izgubiti ne mogu...hvala lijepo...pozdrav