[ CaSper01 @ 25.05.2008. 00:27 ] @
Ako neko ima nekih primedbi za sledece sajtove:
http://www.balkanpro.com
http://www.infobaza.rs

Sve iskrene primedbe i kritike dobro dosle.
Pozdrav


[ NeonDragon @ 25.05.2008. 17:46 ] @
ne mogu da verujem da ima ljudi koji jos uvek ovako prave sajtove
[ AlexK @ 25.05.2008. 18:38 ] @
Mislim da je sajt www.infobaza.rs ok sto se tice dizajna, ali ovaj drugi je mogao biti
radjen sa eksternim css-om.Jel si na to mislio NeonDragon?
[ Man-Wolf @ 03.06.2008. 23:27 ] @
Balkanpro:

1. Poradite malo na gramatici ( "Web Host i Web Dizajn sve na jedno mesto" )
2. Da se nadovezem na prvo, proverite malo i spelling ( FLAHS animirani sajt, U ponudi je baza -->brivrednih<-- subjekata iz cele Srbije. )
3. U one zelene okvire ( iznad clanaka ) upisi naslove, da se bar okvirno zna sta pise ispod
4. Nekako mi je cudan dizajn, i ove kockice sa clancima, zar nije logicnije da svi isto izgledaju ?!
5. Uradi padding
6. Nudite moderan dizajn, a kod Vaseg sajta izgleda ovako:

Code:

<strong> <span class="style25">Web Hosting </span></strong>    


7. Tamo gde pise MINI PREZENTACIJA, nekako se text ne uklapa u ona polja

Itd itd ....

Sve u svemu, ako planirate da se bavite Web Programiranjem i Dizajnom ( posebno dizajnom ), moracete ovo u velikoj meri da promenite. Bez uvrede, ali ja licno nikad ne bih narucio sajt kod vas .... Iz prostog razloga sto je Vas dizajn ocajan :-)

P.S. Bez uvrede, al kritike uvek bolje dodju korisnije od pohvale :-)
P.P.S. Ako hocete da neko bas kod vas naruci sajt, treba da mu date jak razlog za to - Vas dizajn, portfolio, reference, .... A nemate nista od toga, il bar ja nisam video ?! :-)

Pozdrav !
[ zaca @ 12.06.2008. 21:40 ] @
Pogledao sam sajt i po meni je dobro odradjeno, dobar je dizajn, stil,skripta, sve, prodavnica je dobro rađena, iako mi u našim bankama na primamo kupovinu s neta, kreditnom karticom, dobar način plaćanja, dostava, cak sam primetio da ima whois koji ako je slobodan domen automatski redirektuje na registraciji ... to sto sam u malo domacih sajtova video.Primetio sam da imaju i demo u online prodavnici, imaju forum,cpanel, webmail. Primetio sam da u njihove pakete zajedno sa sajtom se dobija i domen i hostovanje na godinu dana sto mi se cini veoma cool.



[Ovu poruku je menjao zaca dana 12.06.2008. u 23:33 GMT+1]