[ crnogorac081 @ 26.05.2008. 00:42 ] @
Malo sam zaboravio ovo a i phpmyadmin se malo promijenio pa sam malo zardjao.. Treba da postavim sajt sa bazom na web, Imam strukturu baze kreiranu u txt fajlu, npr zove se baza123.txt . E sad kad je uploadujem na server dobijem prefix od hosta npr host_baza123 . E sad kad iz phmyadmina krenem da importujem ono mi trazi da izaberem fajl sa mog kompjutera a ne sa servera.. kako da povezem ovaj fajl koji sam importovao na serveru sa bazom u phpmyadminu ? Imam i jedan txt fajl u kom mi pisu npr: baza123 username i password..
[ misk0 @ 26.05.2008. 08:40 ] @
A sto si ga uopste kopirao na server? Jednostavno mu daj taj lokalni fajl sa tvog compa i on ce da ga insertuje u bazu.
[ crnogorac081 @ 26.05.2008. 09:09 ] @
ali nece da mi radi, ne znam koji mu je djavo... jer je tu username i pasword za naloge i kad se konektujem nece..kaze
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'nobody'@'localhost' (using password: NO) in /home/ime_hosta/public_html/login.php

Treba li u taj drugi textualni fajl u kojem mi pise ime baze da upisem host_baza123 ili samo baza123 kao sto sam naveo primjer dolje?
[ misk0 @ 26.05.2008. 11:23 ] @
Konfuzan si.
Mozes li da se sa phpMyAdmin-om ulogujes na bazu? Ako mozes, super, imas tamo opciju 'import', koji te pita za SQL fajl, usmjeris ga na fajl i zavrsis posao.
Ako ne mozes, znaci da nemas odgovarajucu kombinaciju user / pass i db.
[ crnogorac081 @ 26.05.2008. 12:02 ] @
Evo iz phpmyadmina ubacim bazu, on mi importuje sve tabele i sad sa sajta kad hocu da se ulogujem - username i password su mi upisani u tu bazu koju sam importovao kaze mi: Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'nobody'@'localhost' (using password: NO) in /home/ime_hosta_koji_koristim/public_html/login.php --login je strana za logovanje

Kao da nece da mi procita podatke iz baze..

[Ovu poruku je menjao crnogorac081 dana 26.05.2008. u 13:50 GMT+1]