[ igorra @ 28.05.2008. 21:50 ] @
Imam knjigovodstveni program koji je pisan pomocu FoxPro jezika.
Da li je moguce stampati dokumente koji su uradjeni u tom programu, na obicnom Canon laserskom stampacu?

Na jednoj strani sam cuo da je potreban iskljucivo matricni stampac LX300, a na drugoj da se moze stampati preko Epson EPL-6200.
Ne bih da kupujem novi stampac zbog samo jednog programa, pa ako neko zna kako da premostim ovo i kako da stampam dokumente iz tog knjigovodstvenog programa preko obicnog stampaca??? Kada se da naredba za stampanje, kompjuter se blokira.
U cemu je problem?


[ Vladica Savić @ 28.05.2008. 22:48 ] @
A da nisi pogresio deo foruma :)
Ukoliko opet hoces takav program mozda bi tema trebalo da bude prebacena u berzu poslova, mada ako kazes da program radi, mislim da ce ti onda biti jeftinije da kupis nov stampac :)
[ savkic @ 28.05.2008. 23:19 ] @
> Imam knjigovodstveni program koji je pisan pomocu FoxPro jezika.
> Da li je moguce stampati dokumente koji su uradjeni u tom programu, na obicnom Canon laserskom stampacu?

To mnogo zavisi od programa, kako je napisan i slično. Ako je to DOS program koji isključivo radi sa LPT štampačima onda možeš koristiti DosPrn (ne trebaju izmene u kodu) ili možda Printing (potrebne su izmene u kodu). Bilo je ranije sličnih pitanja, mislim u forumu Baze podataka pa proveri odgovore.
[ X Files @ 29.05.2008. 06:29 ] @
(29.05.2008. - 08:29) Tema je premeštena iz foruma Pascal / Delphi / Kylix u forum Ostali programski jezici.