[ cvelle989 @ 29.05.2008. 23:33 ] @
a ne znam sta se desilo sa temamom, koju sam postavio, ali nema veze., pa evo opet:
Dakle, imam maturski rad pred sobom, i voleo bih da postavim broj stranica od trece stranice, i da bude outside - kao u knjizi, yj. na desnoj u donjem desnom uglu, a na levoj u donjem levom uglu.

napravim breake izmedju druge i prve, iskljucim same as previous u footer-u trece stranice, ali onda kada podesim to outside, ne mzoe...tu se nesto spetljam...
Sve sam citao oko numerisanja, ali niko ne posminje to kako se radi sa outside?:)
Hvala unapred.
[ 3okc @ 31.05.2008. 00:07 ] @
Prvo moraš da uključiš ovu opciju:
File / Page Setup / Layout / Different odd and even

--što će reći: hoćeš da parna i neparna strana imaju različita podešavanja. Nakon toga ćeš, na stranu koja ti dolazi "levo", formatirati broj strane ulevo, a onu koja dolazi "desno", udesno. ;)

Ne isključuj opciju Same as previous!
[ Matorac @ 31.05.2008. 20:47 ] @
Ako sam dobro razumeo problem, treba da uradiš ovo. Klikni na broj da mu se pojavi okvir (frame). Onda uhvati ivicu okvira izvuci ga iz footer-a i prevuci gde je tebi zgodno. Pogledaj objašnjenje u Help-u pod Page number.
[ cvelle989 @ 01.06.2008. 11:51 ] @
Ljudi, sila ste! Hvala puno, resio sam problem:)
Ako bude jos nekih zackoljica, pstavicu u ovoj temi post, da ne otvaram milijardu tema, naravno, ako ne nadjem vec nesto sto je napisano na tu temu...
Hvala jos jednom!