[ R A V E N @ 30.05.2008. 16:44 ] @
Naime kada kliknem desnim klikom na datoteku slova i izaberem "Actions > Install" dobijem poruku:Could not find the program `kfmclient`.Adept Manager ne zna za takav komad softwarea.U čemu je problem?

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 30.05.2008. u 19:27 GMT+1]
[ anrxc @ 30.05.2008. 23:39 ] @
To je izvrsna datoteka, sastavni dio kdebase paketa.

$ which kfmclient
/opt/kde/bin/kfmclient

Vjerovatno se radi o tvojoj PATH varijabli, iz nekog razloga konqueror/kde/knesto nezna da ti imas izvrsne datoteke i u /opt/kde/bin/ . Iako je cudno kako ti onda ostatak/vecina okruzenja radi. Alternativni nacin instalacije fontova u KDE je kroz KDE control center. No da ti iskreno kazem to je sve s****, fontove kopiras tamo gdje im je mjesto i osvjezis font cache ne treba ti nikakav K K**** Kpalac.

Takoder mani se tih Adept, Synaptic ovaj onaj, pa nisi u stanju saznati kojem paketu file pripada ili gdje se nalazi. Prihvati se konzolnih aplikacija.
[ R A V E N @ 31.05.2008. 19:30 ] @
Problem je u tome što sam uklonio onaj KDE-ov web browser Konqurior ili kako već.

Ništa,ne gine mi command mode,jer mi je i Adept Manager otkazao(obrisao sam mu neke datoteke).

Problem je i kada kopiram fontove tamo u /etc/fonts/ - opet ima dugme "Install" koje daje istu grešku.