[ voojo88 @ 01.06.2008. 22:03 ] @
Pozdrav svima,Ap 5460 si se zaglavio i nisam mogao nikako ući u njega na netu sam našao niki programčić za reset i preko njega sam odradio neki proces,sada mogu ući u njega ali nije njegov meni,tj pojavi mi se bijela podloga od nekog drugog softwera i traži neku registraciju taj sadašnji softver je APpro54g "http://www.approsoftware.com/",kako ga mogu vratiti na negov stari odnosno ovilinkov flash,probavao sam preko "192.168.1.6" tj prebacim mrežnu karticu na "192.168.1.199." i u pretraživaču kucam "192.168.1.6" da dobijem mod koji mi omogućava da ubacim softver sa njihove stranice ali ne ide nikako neće da uće u taj mod,da li postoji ikakva sansa da se AP vrati u pravo stanje.Unaprijed hvala
[ dejan_osipaonica @ 01.06.2008. 22:25 ] @
Jesi probao ovako iskljucis napajanje iz AP-a,stisnes reset taster na ap-u i drzis ga zatim mu ukljucis napajanje.Reset taster drzis oko 10 sekundi posle prikljucivanja napajanja.Nakon toga u standardnom firmweru ap je na adresi 192.168.1.6
Inace uflesovao si profi firmvare u ap za koji ti sad treba licenca.Na istom sajtu imas appro lite verziju istog koji je besplatan za koriscenje.
Imas temu dole ovislink ne radi u kojoj imas kako smo mi resavali neke probleme sa tim ap-om pa vidi da li ti nesto od toga pije vodu.U svakom slucaju javi sta se desava posto ce neko moci da pomogne ako negde zapne a imao je slican problem.
[ voojo88 @ 02.06.2008. 11:38 ] @
Probao sam ali nije nesto htijelo,pokusacu opet pa cu da javim sta sam napravio.
[ dejan_osipaonica @ 02.06.2008. 22:32 ] @
Samo da napomenem da 5460 ima obicaj da mu opcije bolje rade kada mu se pristupa iz explorera umesto firefoxa ili nekog drugog brovsera.Takodje moze se desiti da ti se ap posle flesovanja appro firmvera nalazi na drugoj adresi umesto defaultnih fabrickih 192.168.1.6
[ voojo88 @ 01.08.2008. 21:32 ] @
Rijesio sam uspjesno problem,uspio sam na approsoftware.com iskopam FAQ koji nije u potpunosi ispravan pa sam improvizovao i sad je sve OK.Hvala za zalaganje u rijesenju problema...