[ U.F.O @ 03.06.2008. 12:00 ] @
Kako vam se svidja moj drugi pokusaj digg.com sajta na srpskom jeziku. Ocekujem vase kritike, predloge i slicno. http://surfer.iz.rs/
[ Predrag Supurovic @ 03.06.2008. 22:07 ] @
Zanimjiv aideja i dobro izgelda.

Od primedni imam samo dve:

- kategorije sajtova bi trebalo da se vide u vrhu ekrana, za one koje interesuju sajtovi neke odredjene tematike

- opis sajta uzlink je neupadljiv pa ga treba traziti okom. Valjalo bi da bude bolje uklopljen u celo polje kje predstavlja sajt, recimo tako da je po levoj ivici tekst opisa poravnat sa samim naslovom linka.

[ kelja @ 03.06.2008. 22:33 ] @
Meni se ovo dopada, takodje, cak sam i jedan sajt turio. ;)
Nego, zar nije na pocetku bilo crveno - crno?
U svakom slucaju, bolje je ovako, onako je izgledalo suvise, hm... metalski... :)
Zelena je lepa i opustajuca.
Nego, ja evo sad upravo trazim, postoji li negde mogucnost da se edituje post?
To mi nedostaje i na sajtovima ciju si funkcionalnost kopirao.

E sad sam video nesto ozbiljniji propust.
Klikom na ''procitaj vise'' trebalo bi da se otvori detaljniji opis, ali se to ne desava. Skracena deskripcija sa prve strane ostaje, a nema nastavka teksta.

Recimo,
http://surfer.iz.rs/vote/story...refox_pokusava_da_obori_rekord
[ U.F.O @ 04.06.2008. 11:13 ] @
Citat:
Predrag Supurovic:
- kategorije sajtova bi trebalo da se vide u vrhu ekrana, za one koje interesuju sajtovi neke odredjene tematike


Sada cim se registrujes, kategorije se premestaju na sam vrh.

Citat:
kelja
Nego, ja evo sad upravo trazim, postoji li negde mogucnost da se edituje post?


Postoji, klikni na dugme izmeni (ovo zaokruzeno crvenim pravugaonikom)



Citat:
kelja:
E sad sam video nesto ozbiljniji propust.
Klikom na ''procitaj vise'' trebalo bi da se otvori detaljniji opis, ali se to ne desava. Skracena deskripcija sa prve strane ostaje, a nema nastavka teksta.


Probaj sad, mislim da sam nasao problem
[ U.F.O @ 15.06.2008. 23:28 ] @
Dodate su nove kategorije, napravljen je toolbar za njega, i sada je dosta stabilniji. Ako naidjete na neku gresku molim vas da je prijavite.
[ kelja @ 16.06.2008. 10:16 ] @
E, vidi, izgleda da ja ne radim nesto dobro...

Opet problem sa sazetkom i punom deskripcijom.

Sad sam ubacio test vest:

http://surfer.iz.rs/vote/story.php?title=YouTube_-_If_You_Wake_Me

Odabrao sam sazetak i cekirao opciju "Ja želim ubaciti svoj sažetak".

Sazetak je vidljiv na prvoj strani, na listi vesti/linkova i to je ok.
Medjutim, otvaranjem vesti/linka(procitaj vise->) bi trebalo da se dobije puni opis, ali to se jos uvek ne desava, vidljiv je samo sazetak.
[ Stranger2 @ 23.06.2008. 01:23 ] @
Evo upravoi sad sam prvi put pogledao ovaj sajt. Deluje zanimljiva ideja.

Sajt mi deluje malo previse sareno ali ne govorim o sarenilu boja nego razmestaju sitnih elemenata posvuda.
mislim da bi ceo tekst sa opisom sajta trebao da se nadje sa desne strane thumbnail slike sajta.
ovako slika levo, naslov desno, opis ispod odvojen... deluje malo konfuzno.

isto mislim da bi trebao da na naslovnu stranu stavis veci broj sajtova. ovako deluje malo kao da sajt nema korisnika. Msilim da je bolje da ostavis utisak da sajt vrvi od sadrzaja jos na pocetnoj stranici.
[ _Maria_ @ 02.08.2008. 18:12 ] @
I? nema ga vise ?
[ Silencer @ 04.08.2008. 07:03 ] @
Prodato ? :)