[ batancev @ 02.06.2008. 20:18 ] @


02.06.2008.
mt:s prepaid dopune sada i putem MONDO Web portala

mt:s prepaid korisnici, od 2. juna 2008. godine, imaju novu pogodnost – mogućnost dopune računa putem MONDO Web portala. Kao i prilikom dopune preko MONDO wap portala, svaka dopuna preko MONDO Web portala u promotivnom periodu vredi 10% više u odnosu na uplaćeni iznos kredita.

Korisnici koji pristupe internet stranici MONDO (u kategoriji INTERAKCIJA, pod opcijom prepaid dopuna), prepaid kredit mogu da dopune na dva načina - sa postpaid broja ili sa bankovnog računa. Na istoj stranici mogu da pregledaju i sve realizovane WAP i WEB dopune. Na taj način, korisnicima je omogućeno da veoma jednostavno, u svakom trenutku i bilo kome dopune kredit u željenom iznosu. Minimalni iznos MONDO Web dopune je 50 dinara.

Ako korisnik izabere mogućnost dopune prepaid kredita preko bankovnog računa, potrebno je da se prethodno registruje popunjavanjem zahteva u banci, kako bi račun Dina, Visa, Diners kartice ili račun u Vojvođanskoj banci povezao sa svojim brojem telefona.

Korisnici koji se registruju za dopune sa bankovnog računa dobijaju i bonus dobrodošlice u iznosu od 200 dinara, kojim mogu da dopune prepaid broj po svojoj želji.

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202&Type=1

[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 03.06.2008. u 19:12 GMT+1]
[ bug killer @ 03.06.2008. 18:03 ] @
Ljudi meni je danas stigla poruka da sam registrovan za prepaid dopunu sa bankovnog racuna, a ja nisam ni bio do banke. U meridijan banci sam inace, i automatski mi je stiglo.
Isto tako mi je automatski stigo i mPIN, za narucivanje dokumenta preko mob (posto je u Krusevcu uvedena mUprava), isto bez odlaska u banku.
Niko me nista ne pita, al ajde.
Poz
[ mirkokg @ 03.06.2008. 19:02 ] @
I meni je stiglo, takodje sam u Meridianu mozda su oni apriori prijavili svoje klijente ludaci. Vec sam pisao korisnickom servisu mail pa ce mo videti sta oni kazu.
[ knjazmilos_007 @ 27.06.2008. 15:25 ] @
ja videh neki dan kad sam dizao pare opciju za dopunu... banca intesa je u pitanju...
[ svetionik76 @ 27.04.2009. 23:21 ] @
Da li neko zna na bankomatima kojih banaka (osim OTP) je moguće dopuniti pripejd kredit, bez registracije usluge u banci, samo sa Dina karticom?
[ majce22 @ 05.05.2009. 21:29 ] @
mene intereseje ako neko zna da li jos uvek vazi dupliranje kredita ako se uplati sa postpaid broja? znam da je zvanicno bilo do 1.5.
[ dj.dragan @ 06.05.2009. 21:54 ] @
ne vazi vise.provereno.
vraceno je na staro.samo 10 posto vise.....

[Ovu poruku je menjao espresso dana 06.05.2009. u 23:08 GMT+1]