[ jenkivalera @ 05.06.2008. 00:40 ] @
Poslah e-mail na pogresnu adresu. U početku je bila u sent-u, i ja misleći da je sve kako treba i da je stigla tamo gde treba, izbrišem je iz senta-a. Da štedim prostor.... Posle dobijam obaveštenje od yahoo-a da je tu poruku nemoguće poslati na tu adresu, jer nepostoji. Moja štamparska greška:ubacila slovo viška u naziv e-mail adrese. Ja bih sada tu ustu poruku da pošaljem na pravu adresu, koju sam naravno dobila, ali je nemam (poruku, a baš je bila duga kao roman). Pa se pitam da li je neko napravio ovakvu glupost, a nema vremena da kucka ponovo. Zapravo li je neko uspeo da vrati izbrisani sent i da li je to uopšte moguće. ZAHVALJUJEM SE SVIMA KO MOŽE DA POMOGNE, A UJEDNO SAVETUJEM ONU STARU POSLOVICU:10 PUTA MERI, JEDNOM SECI.
Veliki pozdrav
[ jonathan @ 05.06.2008. 01:47 ] @
Proveri da li se nalazi u Trash folderu. Ako nije ni tu, bespovratno je obrisana.
[ jenkivalera @ 05.06.2008. 08:50 ] @
Puno ti hvala. Gledalasam i nema ga u tom folderu. Tako da mi izgleda sledi kuckanje. Mislila sam da možda postoji neki način da se odradi recovery, jer mi je to logično, ali nažalost. u svakom slučaju, hvala na veoa brzom odgovoru. Pv