[ virtualVoid @ 05.06.2008. 11:35 ] @
Deinstaliram Windows program, ali je on i dalje u meniju Wine aplikacija. naravno, ako ga pokusam pokrenuti nista se ne dogadja jer je program deinstaliran :).
Do sada sam ove "zaostatke" rjesavao preko Edit Menu tako da sakrijem deinstalirane programe. Ima li neki ljepsi nacin da ovo uradim ili neka komanda wineu da procisti svoj meni?
[ Srđan Pavlović @ 10.06.2008. 21:29 ] @
Mislis na graficki frontend za wine? - I ja sam ga jedno vreme probao, ali
mi se ne svidja, nedoradjen je - bas to sto kazes - deinstaliras program, a on i dalje tamo stoji u meniju...
[ R A V E N @ 10.06.2008. 23:37 ] @
Citat:
Ima li neki ljepsi nacin da ovo uradim ili neka komanda wineu da procisti svoj meni?


Koliko instaliraš Windows programa?
[ virtualVoid @ 11.06.2008. 08:07 ] @
Citat:
R A V E N: Koliko instaliraš Windows programa?


po potrebi, obicno 5-6 koji su uvijek prisutni (strucni alati), ali cesto neki program testiram, pa ispadne da ne valja, pa onda nakon par mjeseci moram sve rucno cistiti.
[ R A V E N @ 12.06.2008. 01:48 ] @
Pa zar je toliki problem onda ručno to odraditi?
[ virtualVoid @ 12.06.2008. 08:28 ] @
Jeste! Pogotovo za ljude koji imaju malo vremena kao ja. Nekad nadjem 10 programa i vise ne znam koji radi a koji ne, pa sve moram prvo rucno isprobati pa tek onda brisati. Osim toga, ako gnome zna fino updatirati svoj meni kod instalacije/deinstalcije aplikacija, sto to ne bi mogao raditi i wine ?!
[ R A V E N @ 12.06.2008. 20:05 ] @
Wine i GNOME ne predstavljaju istu stvar.Očigledno je bug u Wineu.Preostaje ti da stalno skidaš nove verzije Winea - a verzija 1.0 izlazi,vidi čuda,sutra.U pravilu nove verzije izlaze svake dvije sedmice,ako sam dobro pročitao.

Ako ti je baš toliko stalo,probaj dojaviti za bug Wineovcima.
[ virtualVoid @ 12.06.2008. 21:36 ] @
Hm, probat cu dojaviti, iako nemam pozitivna iskustva sa dojavama bugova. ;)