[ Alex666 @ 06.06.2008. 13:51 ] @
Ok otiso sam na officialni SE sajt da bih updatovao software na telefonu.Posle uspesnog installiranja softwera(preko Sony Ericsson update service)kada upalim telefon i kad unesem sifru da ga otkljucam pojavi mi se Insert correct sim card.Znali neko u cemu je problem?
[ skymobile @ 06.06.2008. 21:14 ] @
Telefon ti se zakljucao, jer je verovatno bio zakljucan na neku mrezu, pre nego si ti poceo tu karticu da koristis. Otkljucati ga mozes nekim profi alatom, mozda ima i free, ali to niti sam probao niti mogu da ti preporucim, jer ga mozes vrlo lako poslati Bogu na istinu....
[ nesa_ks @ 07.06.2008. 02:21 ] @
sky je u pravu ne igraj se tim, potrazi pomoc servisera u pitanju su ti 20e ili tel.pozdrav
[ svakaVamcast @ 09.06.2008. 17:19 ] @
@nesa_ks

Brez reklamiranja i cena,to na PP (zar ne MOD).

Mora na UNLOCK ! A za ubuduce zaboravi update preko SEUS-a

P.S. To je sto sam ja poodavno pricao da u HM (home made) varijanti nemozes nista sam.SE telefoni novije generacije su otkljucani PACH-varijantom. Musterije zahtevaju tako (jer FULL-CSCA unlock kodta 35-40e krajnju musteriju) a Vama skupo.
[ Alex666 @ 12.06.2008. 10:00 ] @
Ako ima neko Main i FS za K610i Red Cid52 neka postavi jer preko KulanKendi klijentom su u .min i .fsm formatu i nece da napravi quick access patch